Anasayfa / Saç Ürünleri / Aequo Color Cream Saç Boyası Nasıl Kullanılır?

Aequo Color Cream Saç Boyası Nasıl Kullanılır?

Aequo Color Cream Saç Boyası, kullanım olarak da gerçekten kolay bir kullanıma sahiptir. Aequo Color Cream Saç Boyasını sağlıklı yaşamak isteyen herkese önerebiliriz. Eric Favre firmasının ürettiği ve özel bir teknoloji olan Aequo teknolojisi ile üretilmiş olan bu ürün saç boyamak için ideal bir üründür.

Hazırlanışı: Uygulamadan önce, giysilerinizi muhafaza etmek için omuzlarınızın üzerine bir havlu yerleştirin ve sonra eldiven takın. Renk geliştirici içeren aplikatör şişe içine renk kremi muhtevasını boşaltın. Aplikatör memeyi değiştirin ve tam manasıyla karışana kadar şişeyi sallayın. Hemen peşinden, aplikatör memesini sökün ve hemen ürünü uygulayın.

Uygulama

Boyalı olmayan saçlara uygulanması: Karışımı eşit bir şekilde dağıtmak için dört bölüme ayrılmış saçınıza, aplikatör ucunu kullanarak köklerine uygulamak için bir tarak kullanın. Hemen peşinden saçınızın geri kalanına renk karışımı dağıtın. En iyi renk neticeleri için ürünün tümünü kullanın. Hafifçe saçınızın her yerinde çalıştırın. 30 dakika çalışmak için bırakın. Derin renk için 40 dakikaya kadar uzatabilirsiniz.

Boyalı saçlar için uygulama: Renk bakımı için, köklerine karışımı uygulamak ve 20 dakika süresince ayarlamak için bırakın. Daha sonra 10 dakika daha o saçınızın geri kalanına uygulayın.

Durulama ve bakım: Durulamadan önce, dairesel hareketlerle ılık su ve emülsiyon ürünü ile masaj yapın. İlk durulama hemen peşinden renk sabitleme şampuanı ile dikkatlice saçınızı yıkayın. İkinci durulamanın hemen peşinden, rejeneratif saç maskesi ile yavaşça son durulama yapmadan önce 2 dakika süresince saç içine masaj uygulayın. Son olarak saç üzerinde yine yapılanma serum spreyini kullanın.

Hemen sipariş etmek için 444 4 996 numaralı telefonu aramanız ya da www.botanikecza.com adresine girerek -indirimden de faydalanarak- sipariş etmeniz yeterli! Sipariş ettiğiniz ürün aynı gün kargoya verilir ve ertesi gün elinizde olur!

AEQUO COLOR CREAM SAÇ BOYASI HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Hakkında admin

Buna da bak!

Organix Awapuhi Ginger Şampuan Ankara

Organix Awapuhi Ginger Şampuan ürününü Ankara’da, Balgat’ta bulunan mağazamızdan hemen temin edebilirsiniz. Mağazamıza gelerek doğrudan satın ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir