Anasayfa / Saç Ürünleri / Aequo Color Cream Saç Boyası

Aequo Color Cream Saç Boyası

Organik saç bakım ürünü Aequo Color Cream Saç Boyası şimdi Botanik Ecza mağazalarında!

Birçok renk çeşidi olan “Aequo Color Cream Saç Boyası” ürününe sahip olmak için hemen 444 4 996 no’lu telefon numarasını arayabilir ya da www.botanikecza.com adresi üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Bir Fransız markası olan ve dünyada son derece popüler olan Eric Favre, Aequo adını verdiği teknolojiyle ürettiği saç boyası ürünleri, organik ve doğal bir hayat isteyen müşterilerimizle buluşturuyoruz!

Aequo Color saç boyaları, Fransa, Paris’teki ar-ge laboratuvarlarında yapılan çalışmalar sonucunda geliştirilmiştir. İçeriğinin %92’si doğal maddelerden oluşmaktadır.

İçerisinde seçtiğiniz renge ait olan boyama kremi, renk geliştirici krem, renk sabitleyici şampuan, rejeneratif saç maskesi ve serum sprey yeniden yapılandırması ürünü bulunmaktadır. Yani her kutu bir set anlamına gelmektedir. Boyalı olmayan saçlara ve boyalı olan saçlara için uygulama aynı olmayıp, farklılık taşımaktadır.

Ürünün kullanımına dair bilgi edinmek için “Aequo Color Cream Saç Boyası Nasıl Kullanılır?” makalesini okumanız yeterlidir.

Sitemizde Aequo Color Cream Saç Boyası Fiyatı, Aequo Color Cream Saç Boyası Kullananlar, Aequo Color Cream Saç Boyası Yorumlar, yazılarını inceleyebilirsiniz.

Siz de Aequo Color Cream Saç Boyası ürününü satın almak istiyorsanız aşağıdaki satın al butonuna tıklayınız.

Aequo Color Cream Saç Boyası

Hakkında admin

Buna da bak!

Organix Awapuhi Ginger Şampuan Ankara

Organix Awapuhi Ginger Şampuan ürününü Ankara’da, Balgat’ta bulunan mağazamızdan hemen temin edebilirsiniz. Mağazamıza gelerek doğrudan satın ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir