Anasayfa / Saç Ürünleri / Alopecia Sprey Nasıl Kullanılır?

Alopecia Sprey Nasıl Kullanılır?

Yerli bir firma olan Dermoclean Laboratuvarlarının ürettiği Alopecia Sprey, kullanım olarak da gerçekten kolay bir kullanıma sahiptir. Alopecia Deri Spreyi olarak da bilinen bu ürünü bütün saç tiplerine uygulayabilirsiniz. İçerisinde uzun süren klinik çalışmalar sonucunda geliştirilmiş, spreye de adını veren Alopecia aktif maddesi bulunmaktadır.

Alopecia Deri Spreyi ile bütün saç deri tiplerinde saçların bakımını hedeflenmiştir. Bu yüzden saç tellerini değil saç derisini hedef almaktadır.

Ürünün kullanımı kısaca şöyle;

Alopecia Deri spreyi saçlı deri bölgesi dışında bir bölgeye istenmeden temas ettirildiğinde bölge su ile temizlenerek yıkanmalıdır.

Evet kullanımı sadece bu kadar!

Bu spreyi günlük kullanabilirsiniz. Daha tesirli netice için sürekli bir şekilde kullanılması özellikle tavsiye edilmektedir.

Hemen sipariş etmek için 444 4 996 numaralı telefonu aramanız ya da www.botanikecza.com adresine girerek -indirimden de faydalanarak- sipariş etmeniz yeterli! Sipariş ettiğiniz ürün aynı gün kargoya verilir ve ertesi gün elinizde olur!

ALOPECIA SPREY HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Hakkında admin

Buna da bak!

Organix Awapuhi Ginger Şampuan Ankara

Organix Awapuhi Ginger Şampuan ürününü Ankara’da, Balgat’ta bulunan mağazamızdan hemen temin edebilirsiniz. Mağazamıza gelerek doğrudan satın ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir