Anasayfa / Saç Ürünleri / Alopecia Sprey

Alopecia Sprey

Aranan saç bakım ürünü Alopecia Sprey ürününü hemen Botanik Ecza satış merkezinden satın alabilirsiniz.

Alopecia Sprey ürününü satın almak istiyorsanız hemen 444 4 996 no’lu telefon numarasını arayabilir ya da www.botanikecza.com internet adresimiz üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Alopecia Deri Spreyi olarak da aranan bu ürünün asıl ilgi alanı saç bakımıdır. Diğer deri spreylerinin aksine finasterid içermemektedir.

Alopecia Deri Spreyinin  içeriğindeki Alopecia aktifi uzun süren aktif klinik çalışmaları sonucunda ortaya çıkartılmıştır.

Bu ürün saç telleriyle değil, direk saç derisiyle ilgilenir. Bu ürünün içerisinde vitamin kompleksler bulunmaktadır. Tam olarak içeriği şu aktif maddelerden oluşmaktadır: Aqua, Ethyl Alcohol, Monopropylene Glycol, Glycerin, Rolay Jelly, Menthol, Rosemmary oil, Apigenin, Oleanolic Acid, Biotinyl Tripeptide-1 etken maddeleri bulunmaktadır.

Bu ürünün kullanımı ise oldukça basit: Alopecia Deri spreyi saçlı deri bölgesi dışında bir bölgeye istenmeden temas ettirildiğinde bölge su ile temizlenerek yıkanmalıdır.

Sitemizde Alopecia Sprey Fiyatı, Alopecia Sprey Kullananlar, Alopecia Sprey Yorumları, Alopecia Sprey Ekşi konularını inceleyebilirsiniz.

Siz de Alopecia Sprey ürününü satın almak istiyorsanız aşağıdaki satın al butonuna tıklayınız.

alopecia sprey

Hakkında admin

Buna da bak!

Organix Awapuhi Ginger Şampuan Ankara

Organix Awapuhi Ginger Şampuan ürününü Ankara’da, Balgat’ta bulunan mağazamızdan hemen temin edebilirsiniz. Mağazamıza gelerek doğrudan satın ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir