Anasayfa / Dermokozmetik / Bioder Bio Epilation Yüz Serumu Forte Fiyatı

Bioder Bio Epilation Yüz Serumu Forte Fiyatı

Bioder ürünlerinin en yeni ürünü olan Bioder Bio Epilation Yüz Serumu Forte şimdi Botanik Ecza’da!

Bioder serum fiyatları, piyasadaki diğer yüz epilasyon serumu ürünlerinden biraz daha farklı. Yeniliği oluşturan etken, forte yani içerisindeki formülün çok daha güçlü olması.

Bioder markasına ait ürünlerin fiyatlarını 444 4 996 no’lu telefon numarasını arayarak ya da www.botanikecza.com adresine girerek öğrenebilirsiniz. Eğer Ankara’da oturuyorsanız Balgat’taki merkezimize gelerek doğrudan bilgi edinebilirsiniz.

Yüksek teknoloji olan Bioder ürünleri fiyat olarak makul seviyelerde. Bioder Bio Epilation Yüz Serumu Forte fiyatı, barındırdığı yüksek teknolojiye nisbeten ucuz denebilecek seviyede. İnternet sitemiz olan www.botanikecza.com adresindeki Bioder kategorisinden bütün ürünlerin fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Kullanımı son derece kolay olan bu serumların, özel kompleks formülleriyle üretilmiş olması önemli. Siz de hemen bu özel ürünlere sahip olmak için bizimle iletişime geçin!

BIODER BIO EPILATION YÜZ SERUMU FORTE HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Hakkında admin

Buna da bak!

Perspi Guard Ankara

ürününü Ankara’da, Balgat’ta bulunan mağazamızdan hemen temin edebilirsiniz. Mağazamıza gelerek doğrudan satın alabilirsiniz. 444 4 ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir