Anasayfa / Saç Ürünleri / Bioxcin Quantum Nasıl Kullanılır?

Bioxcin Quantum Nasıl Kullanılır?

Bu yazımızda Bioxcin Quantum ürünlerinin kullanımı konusunu ele alacağız.

Bioxcin’in iki adet Quantum ürünü var. Bioxcin Quantum Şampuan ve Bioxcin Quantum Serum

Bu iki ürünü de takriben olarak aynı şekilde kullanabilirsiniz. BIOTA laboratuvarlarının ürettiği patentli özel yöntemlere sahip şampuan ve serum ürünlerinin kullanımları oldukça kolay.

Bioxcin Quantum Şampuan kullanımı:

Islak saça hafifçe masaj yaparak uygulayın ve iyice durulayın. Her yıkamada kullanıma yönelik gelistirilmistir. Daha tesirli bir netice için Bioxcin Quantum Serum ile beraber kullanılır.

Bioxcin Quantum Serum kullanımı:

Saçlar yıkandıktan sonra nemli saça uygulanır. Serum, ilkin dökülmenin yogun oldugu bölgeye, sonrasında tüm saç ve saç cildine yaklasık bir dakika dairesel hareketlerle masaj yapılarak uygulanır, durulanmaz. Saçlar kurutulur. Kuruduktan sonra ihtiyaç duyulan hacim için bir fırça yardımıyla sekillendirme saglanır. 15 adet ampul 1 aylık kullanım içindir (2 günde 1 ampul). Her ampul bir defaya mahsus kullanılır ve aksamları kullanılması önerilir. Daha tesirli bir netice için Bioxcin Quantum Sampuan ile bile birlikte kullanılması önerilir.

BIOXCIN QUANTUM HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Hakkında admin

Buna da bak!

Organix Awapuhi Ginger Şampuan Ankara

Organix Awapuhi Ginger Şampuan ürününü Ankara’da, Balgat’ta bulunan mağazamızdan hemen temin edebilirsiniz. Mağazamıza gelerek doğrudan satın ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir