Anasayfa / Saç Ürünleri / Bioxcin Quantum Satın Al

Bioxcin Quantum Satın Al

Bioxcin Quantum ürününü hemen internet sitemiz üzerinden veyahut 444 4 996 no’lu telefon numarasını arayarak sipariş edebilirsiniz.

Ankara’da olan müşterilerimiz Balgat’ta bulunan mağazamıza gelip direk elden satın alabilirler. Üst satırda yazdığımız telefon numaramızı arayarak isterseniz uzmanlarımızdan ürün ile ilgili bilgi ve destek alabilirsiniz.

Bioxcin Quantum sipariş verdiğiniz gün kargolanır ve sonrası gün elinizde olur. Firmamızdan alışveriş yapanlar kargo hızından oldukça hoşnut!

Biota Laboratuvarlarının en yeni teknolojiyi kullanarak özel bir buluşla ürettiği saç bakımı için tekliflen bu ürünün, mağazamızda iki çeşidi bulunmaktadır: Bioxcin Quantum Şampuan ve Bioxcin Quantum Serum.

Bütün saç tipleri için kullanılabilen bu ürün oldukça yeni ve hızla popülaritesi artmakta! Bio-activ peptides ve biocomplex 11 yöntemlerini içeriyor. Bioactiv peptides, 18 aminoasitten oluşan ve saça tutunan peptitlerle zenginleştirilmiş bir yöntem iken, Biocomplex 11; Vitaminler (A, B1, B2, B5, B9 ), Mineraller (Bakır, Çinko, Demir, Kalsiyum), Flavonoidler (Kemferol, Apigenin, Mirisetin), Doymamış Yağ Asitleri (Omega-6, Omega-9).

BIOXCIN QUANTUM HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Hakkında admin

Buna da bak!

Organix Awapuhi Ginger Şampuan Ankara

Organix Awapuhi Ginger Şampuan ürününü Ankara’da, Balgat’ta bulunan mağazamızdan hemen temin edebilirsiniz. Mağazamıza gelerek doğrudan satın ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir