Anasayfa / Saç Ürünleri / Bioxcin Quantum

Bioxcin Quantum

Bioxcin Quantum ürünleri Botanik Ecza’da!

BI’OTA Laboratuvarlarının yeni geliştirdiği Bioxcin Quantum ürünleri şimdiden kapış kapış satılmaya başlandı.

İçerisinde Bioactive Peptides ve Biocomplex B11 özel formüllerini barındıran bu yeni ürünü hemen siz de mağazamızdan satın alabilirsiniz. Ürünü te’min etmek için hemen 444 4 996 no’lu telefon numarasını arayabilir ya da www.botanikecza.com internet adresi üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Bioactive Peptides, 18 aminoasitten oluşan ve saça tutunan peptitler ile zenginleştirilmiş bir formüldür. İnsan saçındaki mevcut peptitlere eşdeğerdir. Biocomplex 11 içerisinde ise vitaminler, mineraller, flavonoidler ve doymamış yağ asitleri bulunmaktadır. Vitamin olarak, A, B1, B2, B5, B9; Mineral olarak; Bakır, Çinko, Demir, Kalsiyum; Flavonoid olarak Kemferol, Apigenin, Mirisetin; Doymamış Yağ Asitleri olarak ise Omega-6, Omega-9 bulunmaktadır.

Quantum serisinin iki farklı ürünü bulunmakta:

Bioxcin Quantum Bio-Activ Şampuan ve Biocin Quantum Bio-Activ Serum ürünleri.

Bio-Activ Şampuan‘a ait 4 farklı ürün bulunmaktadır. Yağlı Saçlar için, Kuru/Normal Saçlar için, Hassas Saçlar için ve Double effect (Çift Etki): Kepekli Saçlar için ayrı ayrı ürün bulunmaktadır. Serum ürününde de aynı şekilde.

Sitemizde Bioxcin Quantum Fiyatı, Bioxcin Quantum Kullananlar, Bioxcin Genesis Yorumlar, Bioxcin Quantum Bio-Activ, Double-Effect yazılarını inceleyebilirsiniz.

Siz de Bioxcin Quantum ürününü satın almak istiyorsanız aşağıdaki satın al butonuna tıklayınız.

rective serum

Hakkında admin

Buna da bak!

Organix Awapuhi Ginger Şampuan Ankara

Organix Awapuhi Ginger Şampuan ürününü Ankara’da, Balgat’ta bulunan mağazamızdan hemen temin edebilirsiniz. Mağazamıza gelerek doğrudan satın ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir