Anasayfa / Saç Ürünleri / Folixir Şampuan

Folixir Şampuan

Dermatoloji profesörü Meral Şaşoğlu’nun özel formüle sahip yüksek teknoloji ürünü Folixir şampuanları şimdi Botanik Ecza’da!

Saç problemleri için üretilmiş özel bir formül kompleksine sahip Folixir şampuanları, bilimsel, doğal ve yüksek teknolojik ürünlerdir.

Saç derisini derinlemesine temizlemeyi hedefleyen ve diğer saç problemleri için geliştirilmiş olan Folixir şampuan, bütün saç tipleri için uygulanabilir. Nanoteknolojik olan şampuanların içerisinde B5, B6 ve B3 vitaminleri bulunmaktadır.

Meral’s Elixir No 22 Herbal Novasome Complex adını verdiği çok özel formülü ve doğal bileşenlerin yardımıyla meydana gelen şampuanlar, saç problemi yaşayan kişilerin oldukça merak ettikleri ve ilgi gösterdikleri ürünlerdir.

NOVATEMED Laboratuvarlarında üretilen şampuanlar dermatoloji profesörü ve uzman ekibi tarafından geliştirilmiş
ve test edilmiştir. Düzenli olarak kullanımı tavsiye edilmektedir.

Sitemizde folixir şampuan fiyatı, folixir şampuan kullananlar, folixir şampuan yorumları, folixir şampuan kullananlar ve folixir şampuan içeriği yazılarını inceleyebilirsiniz.

wartner siğil kalemi

Hakkında admin

Buna da bak!

Organix Awapuhi Ginger Şampuan Ankara

Organix Awapuhi Ginger Şampuan ürününü Ankara’da, Balgat’ta bulunan mağazamızdan hemen temin edebilirsiniz. Mağazamıza gelerek doğrudan satın ...

Bir yorum

  1. folixir şampuanı kepekten dolayı kullanıyorum. net sonuçları alırsam yazarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir