Anasayfa / Saç Ürünleri / Folixir Tablet İçeriği

Folixir Tablet İçeriği

Folixir Tablet adlı ürünü merak etmeyen yoktur. Son zamanlarda popüler olan bu ürünün içinde neler olduğu da merak konusu.

Üretici firmanın belirttiğine göre içinde herhangi bir kimyasal madde yok. Kimyasal madde olmaması önemli çünkü vücudumuza zarar verenlerin çok kimyevi içerikli ürünler. Hazır gıdadan, kişisel bakım ürünlerine kadar içerisine kimyasalın girdiği kalemlerde öncelikli olarak sağlık tehdidi öne çıkıyor.

Bu açıdan düşünüldüğünde doğallık ve organiklik eksenli bir hayatın ne kadar önemli olduğu da gündeme geliyor.

60 tablet şeklinde üretilen Folixir Tablet içerisinde, firmanın verdiği bilgilere göre şu etken maddeler bulunmaktadır:

Niacinamide, Vitamin B6 (Pyridoxine HCl), Folic Acid, Vitamin B12 (Cyanocobalamin), Pantothenic Acid (Calcium Pantothenate), Magnesium (Magnesium Oxide formunda), Zinc (Zinc Sulfate Monohydrate formunda), Millet Extract, Grape Seed Extract (Procyanidin Oligomers), L-Arginine HCl, Panax Ginseng Extract, N-Acetyl Cysteine (NAC), L-Lysine, L-Carnitine L-Tartrate.

Kullanımı ise oldukça kolay olan bu ürünü şu şekilde kullanıyorsunuz: Günde bir kez 2 tablet içiniz. Daha iyi emilim için tercihen yemeklerle beraber alınmalıdır.

FOLİXİR TABLET HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Hakkında admin

Buna da bak!

Organix Awapuhi Ginger Şampuan Ankara

Organix Awapuhi Ginger Şampuan ürününü Ankara’da, Balgat’ta bulunan mağazamızdan hemen temin edebilirsiniz. Mağazamıza gelerek doğrudan satın ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir