Anasayfa / Medikal Market / Gümüş Suyu Nedir?

Gümüş Suyu Nedir?

Gümüş Suyu nedir diye soruyorsunuz tam olarak doğru yerdesiniz. Botanik Ecza size bu ürün hakkında bütün merak ettiğiniz soruların cevabını veriyor!

Evet, Botanik Ecza mağazalarında PPM yoğunluklarına göre satılan Siva Derm Kolledial Gümüş Suyu ürünü gümüş ile suyun birleşiminden oluşmaktadır. İçerisindeki gümüş yoğunluğu oranını anlatan PPM seviyelerine göre mağazamızda satış yapılmaktadır.

Gümüş bilindiği gibi en eski elementlerden birisidir. Mısır’da gümüşümn tıbbi amaçlarla kullanıldığı, yapılan bilimsel çalışmalarda kanıtlanmıştır. Gümüş suyu; gümüşün, elekroliz, ısıtma ve lazer yöntemlerinden herhngi biri kullanılarak deiyonize su ile birleştirme işlemi sonunda elde edilen doğal bir bileşimdir.

Siz de hemen ürün hakkında bilgi almak için 444 4 996 no’lu telefonu arayarak uzmanlarımıza danışabilir ya da ürünü sipariş edebilirsiniz. Ayrıca ürün siparişinde kullanabileceğiniz başka bir kanal olarak www.botanikecza.com internet sitemizdeki online alışveriş imkanından yararlanabilirsiniz.

GÜMÜŞ SUYU HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Hakkında admin

Buna da bak!

Gümüş Suyu İstanbul

Gümüş Suyu ürünlerini İstanbul’da yaşayan müşterilerimiz çok kolay temin edebilir. Avrupa yakasında ya da Anadolu ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir