Anasayfa / Saç Ürünleri / Hairforte Sprey

Hairforte Sprey

Aranan saç bakım ürünü Hairforte Sprey ürününü hemen Botanik Ecza satış merkezinden satın alabilirsiniz.

Hairforte Sprey ürününü satın almak istiyorsanız hemen 444 4 996 no’lu telefon numarasını arayabilir ya da www.botanikecza.com internet adresimiz üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Hairforte Saç Spreyi olarak da aranan bu ürünün asıl ilgi alanı saç bakımıdır. Hairforte Sprey Erkek ve Hairforte Sprey Bayan olmak üzere iki ayrı çeşidi bulunmaktadır.

Hairforte Deri Spreyinin  içeriğindeki Hairforte aktifi uzun süren aktif klinik çalışmaları sonucunda ortaya çıkartılmıştır.

Bu ürün bir saç bakım ürünü olması hasebiyle oldukça rağbet gören, ilgi çeken bir üründür. İçeriği şu aktif maddelerden oluşmaktadır: Procapil % 3, Biotin % 2, Panax Gingseng Extract % 3.5, Pyridoxine HCL % 1.5, Angelica Polymorpha Sinesis Extract % 3, Polygonum Multi Florum Extrac % 4, Glycerin % 4, Triethanolamine % 2, Serrona Serrulata Fruit Extract % 2, Butilen Glycol % 2, Alcohol % 30, Purified Water % 44 etken maddelerini içerir.

Bu ürünün kullanımı ise oldukça basit: Kullanmadan önce ürünün şişesini iyice çalkalayınız. Ürünü kuru saçınıza uygulayınız.

Sprey ile 6 püskürtme yapınız. Daha az ürünle ıslaklık sağlayabiliyorsanız ihtiyaç kadar kullanınız.

Hairforte spreyi ilk 3 ay günde iki defa kullanmalısınız.

Püskürtme işleminden sonra parmak uçlarınızla saç diplerinize 30 saniye kadar masaj yapınız.

Uygulamadan sonra saçınızı 3-4 saat saçlarınızı yıkamayınız. O saatlerde banyo yapacaksanız Hairforte’u banyodan çıkınca kullanınız.

Ürünün etkinliğinin görülebilmesi için, bütün saç ürünlerinde olduğu gibi en az 2-3 ay kullanılması gerekir.

Sitemizde Hairforte Sprey Fiyatı, Hairforte Sprey Kullananlar, Hairforte Sprey Kullanımı, Hairforte Sprey Ekşi konularını inceleyebilirsiniz.

Siz de Hairforte Sprey ürününü satın almak istiyorsanız aşağıdaki satın al butonuna tıklayınız.

Hairforte sprey

Hakkında admin

Buna da bak!

Organix Awapuhi Ginger Şampuan Ankara

Organix Awapuhi Ginger Şampuan ürününü Ankara’da, Balgat’ta bulunan mağazamızdan hemen temin edebilirsiniz. Mağazamıza gelerek doğrudan satın ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir