Anasayfa / Güneş Koruyucular / Hamilton Optimal Losyon SPF 50

Hamilton Optimal Losyon SPF 50

Güneşin zararlı ışınlarından korunmak isteyen kişilerin aradığı Hamilton Optimal Losyon SPF 50 şimdi Botanik Ecza mağazalarında!

Hamilton Optimal Losyon SPF 50 ürününü temin etmek istiyorsanız hemen 444 4 996 no’lu telefonu arayabilir ya da www.botanikecza.com adresi üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Anti-aging & Anti-oksidan faydaları olan Hamilton Optimal Losyon ürünü 125 ml ve 250 ml olarak satışı yapılmaktadır. Aynı zamanda cildi nemlendirme özelliği olan ürün, güneşin zararlı ışınlarına karşı yardımcı ve destekleyici bir üründür.

Leke oluşumuna karşı yardımcı ve destekleyici bir ürün olan Hamilton Optimal Losyon SPF 50 tatile gidenlerin kullandığı önemli ürünlerdendir.

Tüm cilt tiplerine uygundur ve modern teknolojiyle üretilmiştir. İçeriğinde UV Filtreleri: Octyl methoxy cinnamate, 4-methylbenzlidene camphor, Butyl methoxydibenzoylmethan, Titanium dioxide bulunmaktadır.

Hamilton Optimal Losyon SPF 50 göz kısmı hariç vücudun bütün kısmına uygulanabilir. Kullanmadan önce çalkalayınız. Güneşe çıkmadan 15 dakika önce temiz cilde eşit biçimde uygulayınız. Güneş koruyucular etkin koruma için yeterli miktarda uygulanmalıdır. Ayrıca her marka güneş koruyucunun 4 saatte bir ve/veya uzun süreli yüzmeler, aşırı terletici egzersizler sonrasında havlu ile silinmeden sonra yenilenmelidir.

Siz de Hamilton Optimal Losyon SPF 50 ürününü satın almak istiyorsanız aşağıdaki satın al butonuna tıklayınız.

satin al

Hakkında admin

Buna da bak!

Watch Full Movie Streaming And Download The Axe Murders of Villisca (2017) subtitle english

The Axe Murders of Villisca (2017) HD Director : Tony E. Valenzuela. Writer : Owen ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir