Anasayfa / İbrahim Saraçoğlu / İbrahim Saraçoğlu Hemoroid

İbrahim Saraçoğlu Hemoroid

Botanik Ecza olarak İbrahim Saraçoğlu’nun patentli kendi ürünleri olan Prof. Saraçoğlu ürünlerinin Ankara’daki yetkili bayisiyiz. Bütün ürünleri mağazamızda bulunmaktadır. Dilerseniz 444 4 996 no’lu telefon numarasını arayarak ya da www.botanikecza.com internet adresi üzerinden istediğiniz ürünü en kısa zamanda sipariş edebilirsiniz. Ankara’da ikamet ediyorsanız eğer doğrudan Ankara, Balgat’taki mağazamıza gelerek doğrudan ürünleri temin edebilirsiniz.

Bu yazımızda, dünyaya kendisini bitkisel ürünlerin insan sağlığına olan etkisi üzerine yaptığı çalışmalarla tanıtan Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu‘nun hemoroid için önerdiği kürü ele aldık.

İbrahim Saraçoğlu her türlü sıkıntı için bir şey, bir kür öneriyor. Hemoroid de çoğu insanımızın problemi olduğuna göre bunun için bir şey önermemiş olması düşünülemez. Saraçoğlu bu problem için, çoban çantası çayı ve dereotunu tavsiye ediyor. Ayrıca acı baharatlardan ve kan sulandırıcı şeylerden uzak durulmasını tenbih ediyor.

Mağazamızda satılan Prof. Saraçoğlu ürünlerini hemen internet üzerinden satın almak istiyorsanız, aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

İbrahim Saraçoğlu Ürünleri

Hakkında admin

Buna da bak!

ibrahim saraçoğlu ndan zayıflama çayı

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu milyonlarca takipçisi olan bir bilim insanı. Bir hayli hastalık için hazırladığı ...

3 Yorumlar

  1. 1 aydır uyguluyorum. bu bela çok sıkıntılı gerçekten.Allah kimseye bu hastalğı vermesin

  2. Sayın Saraçoğlu sizi kanal 7 de dinlemiştim.Söyledikleriniz için önce tşk ederim insan biraz daha yaşamına dikkat ediyor. O yüzden tv ye bence daha çok çıkmalısınız teşekürler.ınşaallah yakında bitkisel sıhhat kılavuzu isimli kitabınızıda alıcam.Artı kitaplarınızı gazeteyle kuponla verirseniz bunada sevinirim.Sevgiler

  3. yayvazborcelik

    Çalışmalarınızdaki başarılarınızın devamını diliyorum.
    Saygılarımla,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir