Anasayfa / İbrahim Saraçoğlu / İbrahim Saraçoğlu İncir Kürü

İbrahim Saraçoğlu İncir Kürü

Botanik Ecza olarak İbrahim Saraçoğlu’nun patentli kendi ürünleri olan Prof. Saraçoğlu ürünlerinin Ankara’daki yetkili bayisiyiz. Bütün ürünleri mağazamızda bulunmaktadır. Dilerseniz 444 4 996 no’lu telefon numarasını arayarak ya da www.botanikecza.com internet adresi üzerinden istediğiniz ürünü en kısa zamanda sipariş edebilirsiniz. Ankara’da ikamet ediyorsanız eğer doğrudan Ankara, Balgat’taki mağazamıza gelerek doğrudan ürünleri temin edebilirsiniz.

Bu yazımızda, dünyaya kendisini bitkisel ürünlerin insan sağlığına olan etkisi üzerine yaptığı çalışmalarla tanıtan Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu‘nun incir kürünü ele aldık.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, Diyanet TV’deki bir programda incir kürünün nasıl yapılacağını anlattı. 7-8 inciri ortasında ikiye bölerek atılmasını ve kaynadıktan sonra içilmesini ve buna da 21 gün boyunca devam edilmesini tavsiye etti.

Mağazamızda satılan Prof. Saraçoğlu ürünlerini hemen internet üzerinden satın almak istiyorsanız, aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

İbrahim Saraçoğlu Ürünleri

Hakkında admin

Buna da bak!

ibrahim saraçoğlu ndan zayıflama çayı

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu milyonlarca takipçisi olan bir bilim insanı. Bir hayli hastalık için hazırladığı ...

3 Yorumlar

  1. kolay ve basit bir anlatım teşekkürler

  2. hocam bir kere izledik mest olduk gözlerim yaşardı bu düzeylere gelmiş fakat bir takım değerleride beraberinde yücelten birilerinin olduğu inanın bizleri çok heyecanlandırdı eşim ve ben proglamlarınızı soluksuz izliyoruz çalışmalarınızda başarılar diliyoruz

  3. değerli hocam sizi bu akşam kanal7 de gördüm, tanıdım ve konuşmalarınızdan sizi bilge bir insan olduğunuz kanısına vardım. Siz ve sizin gibi araştırmacı insanlar direk uzaklaşmadıkça, yanlışlar bize katiyen yaklaşamazlar. Size hayırlı ömürler ve çalışmalar diliyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir