Anasayfa / İbrahim Saraçoğlu / İbrahim Saraçoğlu Kimdir?

İbrahim Saraçoğlu Kimdir?

Öncelikle Botanik Ecza olarak İbrahim Saraçoğlu’nun patentli kendi ürünleri olan Prof. Saraçoğlu ürünlerinin Ankara’daki yetkili bayisiyiz. Bütün ürünleri mağazamızda bulunmaktadır. Dilerseniz 444 4 996 no’lu telefon numarasını arayarak ya da www.botanikecza.com internet adresi üzerinden istediğiniz ürünü en kısa zamanda sipariş edebilirsiniz. Ankara’da ikamet ediyorsanız eğer doğrudan Ankara, Balgat’taki mağazamıza gelerek doğrudan ürünleri temin edebilirsiniz.

Televizyonlarda sağlıklı yaşam programlarındaki tavsiyeleriyle tanınan Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nu kimdir bu yazımızda size onu hazırladık.

İbrahim Saraçoğlu, 11 Nisan 1949 yılında Mersin’de doğdu. Tam adı İbrahim Adnan Saraçoğlu’dur. Aslen Karabüklüdür. 2015 yılı itibariyle 66 yaşındadır.

Mağazamızda satılan Prof Saraçoğlu ürünlerini hemen internet üzerinden satın almak istiyorsanız, aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

İbrahim Saraçoğlu Ürünleri

Hakkında admin

Buna da bak!

ibrahim saraçoğlu ndan zayıflama çayı

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu milyonlarca takipçisi olan bir bilim insanı. Bir hayli hastalık için hazırladığı ...

3 Yorumlar

  1. İbrahim Saraçoğlu saygı duyduğum bir insan. ONun kürleriyle birçok insanın sağlığa kavuştuğunu biliyorum. Çok biligli ve ben bu haline hayranım geçrekten.inşaallah biz de öyle oluruz.

  2. Kitabınızı defaatle okudum ve okumaya devam edeceğim.Etrafıma ve kendime uyguladığım kürlerden çok hoşnuduz.Teşekkürler Allah razı olsun ve kolaylıklar göstersin

  3. Bizlere sunduğunuz bu hizmetlerden dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum . Çalışmalarınızın devamını diliyorum. ALLAH c.c sizlere sıhhat sıhhat versin ki bu ülke için faydalı olun allahın izniyle. ALLAH hepinizden razı olsun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir