Anasayfa / İbrahim Saraçoğlu / İbrahim Saraçoğlu Kolesterol Düşürücü

İbrahim Saraçoğlu Kolesterol Düşürücü

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu‘nun ürünleri birçok problem için ülkemizde yoğun olarak kullanılmaktadır. Televizyonlardaki sağlık programlarında yaptığı tavsiyelerle tanınan Saraçoğlu, hikmetli ve orijinal üslubuyla kısa sürede toplum önünde saygı ve itibar kazandı. İşinde uzman olduğunu birçok kişiye kabul ettiren Saraçoğlu, aynı zamanda İslami tandasa da sahip. Bu özelliğiyle muhafazakar kesimin kalbinde taht kurdu.

1949 yılında Mersin’de doğan ve aslen Safranbolulu olan Prof. Saraçoğlu, yabancı bilim çevreleri tarafından da tanınıyor.

Prof. Saraoğlu, kolesterol düşürücü olarak mercimeğin önemine değiniyor. Mercimeğin hem tansiyon dengeleyici hem de kolesterol düşürücüdür demektedir.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’ kolesterol düşürücü olarak yağsız yeşil mercimek çorbası kürünü öneriyor.

Haftada iki-üç defa tüketeceğiniz yağsız mercimek çorbası, bir taraftan kolesterolünüzü kontrol altına almanıza diğer taraftan da tansiyonunuzun dengelenmesine yardımcı olacaktır. Burada tekrar hatırlatmakta fayda görüyorum; mercimek kürü ne tansiyon problemini ne de kolesterol sorununu tedavi eden bir ilaç gibi düşünülmemelidir. Kolesterol veya tansiyon şikâyetleriniz varsa mutlaka bir doktora gidiniz.

Mağazamızda satılan Prof. Saraçoğlu ürünlerini hemen internet üzerinden satın almak istiyorsanız, aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

İbrahim Saraçoğlu Ürünleri

Hakkında admin

Buna da bak!

ibrahim saraçoğlu ndan zayıflama çayı

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu milyonlarca takipçisi olan bir bilim insanı. Bir hayli hastalık için hazırladığı ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir