Anasayfa / İbrahim Saraçoğlu / İbrahim Saraçoğlu Kürleri

İbrahim Saraçoğlu Kürleri

Botanik Ecza olarak İbrahim Saraçoğlu’nun patentli kendi ürünleri olan Prof. Saraçoğlu ürünlerinin Ankara’daki yetkili bayisiyiz. Bütün ürünleri mağazamızda bulunmaktadır. Dilerseniz 444 4 996 no’lu telefon numarasını arayarak ya da www.botanikecza.com internet adresi üzerinden istediğiniz ürünü en kısa zamanda sipariş edebilirsiniz. Ankara’da ikamet ediyorsanız eğer doğrudan Ankara, Balgat’taki mağazamıza gelerek doğrudan ürünleri temin edebilirsiniz.

Bu yazımızda, dünyaya kendisini bitkisel ürünlerin insan sağlığına olan etkisi üzerine yaptığı çalışmalarla tanıtan Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu‘nun kürlerini ele aldık.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, dünyaya adını ünlü kürleriyle duyurdu. Brokoli kürüyle adından söz ettirmeye başlayan Saraçoğlu, zaman içerisinde televizyonlarda, dergilerde ve daha birçok yayın organında insanların sağlıklarına etki edecek kürleri paylaştı. Binlerce insandan olumlu geri dönüş alan Saraçoğlu, tecrübelerini ve araştırmalarını hiçbir zaman paylaşmaktan çekinmedi. Böylece bir çok insan için umut kaynağı oldu.

Mağazamızda satılan Prof. Saraçoğlu ürünlerini hemen internet üzerinden satın almak istiyorsanız, aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

İbrahim Saraçoğlu Ürünleri

Hakkında admin

Buna da bak!

ibrahim saraçoğlu ndan zayıflama çayı

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu milyonlarca takipçisi olan bir bilim insanı. Bir hayli hastalık için hazırladığı ...

4 Yorumlar

  1. bütün kürleri nerede satılıyor acaba bilgi verebilir misiniz?

  2. sayın saraçoğlu, nebatların doğru seçilmesi gerektiğini bilhassa vurguluyorsunuz, amenna, fakat nebat resimlerini bizleri aydınlatmak için sitenizde göremiyoruz. bu biz okuyucularınız için büyük bir eksiklik teşkil ediyor. aktarlara da güvenemiyoruz. sizden ricamız kitabınızda yazmış olduğunuz bitkilerin resimlerini sitenizde biz okuyucularız için yayınlamanız. biz okuyucularınızın bu eksikliğini giderirseniz çok müteşekkir kalırız. saygılarımla.

  3. Aklı gözüne indirilmiş bu toplumun,biraz olsun gerçekleri anlamasına vesile olmasına yardımcı olduğunuz için size minnettarım sayın Hocam.Takriben 5 yıldır radyestezi ilmi ile uğraşmakta ve hastalık sebepleri konusunda çok ehemmiyetli neticeler almaktayız.Bizler de sizin gibi acizane insanlara faydalı olmaya çalışıyoruz.Yakın bir vakitte değerli zamanınızı almak için sizi rahatsız edeceğim. Allah bu toplumu,diplomasına secde eden bağnaz bilim insanlarından kurtarsın. Sizin gibi bilim insanlarının önüne geçmeye çalışan kapitalist anlayışlar bir gün bu ülkeden defolup giderler umarım…Selam ve dua ile

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir