Anasayfa / İbrahim Saraçoğlu / İbrahim Saraçoğlu Lahana Kürü

İbrahim Saraçoğlu Lahana Kürü

Botanik Ecza olarak İbrahim Saraçoğlu’nun patentli kendi ürünleri olan Prof. Saraçoğlu ürünlerinin Ankara’daki yetkili bayisiyiz. Bütün ürünleri mağazamızda bulunmaktadır. Dilerseniz 444 4 996 no’lu telefon numarasını arayarak ya da www.botanikecza.com internet adresi üzerinden istediğiniz ürünü en kısa zamanda sipariş edebilirsiniz. Ankara’da ikamet ediyorsanız eğer doğrudan Ankara, Balgat’taki mağazamıza gelerek doğrudan ürünleri temin edebilirsiniz.

Bu yazımızda, dünyaya kendisini bitkisel ürünlerin insan sağlığına olan etkisi üzerine yaptığı çalışmalarla tanıtan Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu‘nun lahana kürünü ele aldık.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, lahananın hayatımızda oldukça önemli bir yere sahip olması gerektiğini söyledi ve bio-transformasyon yaptığını, yani kimyevi gıdalardan aldığımız toksinleri vücuttan atmaya yardımcı olduğunu söyledi. Lahana kürüne 15 gün boyunca devam edilmesi gerektiğini aksi taktirde sonuç alınamayacağını beyan etti.

Mağazamızda satılan Prof. Saraçoğlu ürünlerini hemen internet üzerinden satın almak istiyorsanız, aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

İbrahim Saraçoğlu Ürünleri

Hakkında admin

Buna da bak!

ibrahim saraçoğlu ndan zayıflama çayı

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu milyonlarca takipçisi olan bir bilim insanı. Bir hayli hastalık için hazırladığı ...

3 Yorumlar

  1. lahananın faydaları müthiş gerçektende. İbrahim saraçoğlu birçok insanın şifa kaynağı kendisinden çok şey öğrendik Allah razı olsun.m

  2. rasulullah diyari medineden selam
    Hocam allah sizden razi olsun sizin gibi rabbini ve onun yarattiklarinin kiymetini bilen bir insan tanimis olmaktan cok mutluyum.bundan sonra sik sik ziyaretciniz olacagim ins mevlam tum islerinizde yar ve yardimciniz olsun.mukafatini bol bol versin ins aeo

  3. zeynepceyhan

    Hocam bu faydalı bilgileri bizlerle paylaştığınız için Allah bin kere razı olsun sizden.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir