Anasayfa / İbrahim Saraçoğlu / İbrahim Saraçoğlu Saç Dökülmesi

İbrahim Saraçoğlu Saç Dökülmesi

Botanik Ecza olarak İbrahim Saraçoğlu’nun patentli kendi ürünleri olan Prof. Saraçoğlu ürünlerinin Ankara’daki yetkili bayisiyiz. Bütün ürünleri mağazamızda bulunmaktadır. Dilerseniz 444 4 996 no’lu telefon numarasını arayarak ya da www.botanikecza.com internet adresi üzerinden istediğiniz ürünü en kısa zamanda sipariş edebilirsiniz. Ankara’da ikamet ediyorsanız eğer doğrudan Ankara, Balgat’taki mağazamıza gelerek doğrudan ürünleri temin edebilirsiniz.

Bu yazımızda, dünyaya kendisini bitkisel ürünlerin insan sağlığına olan etkisi üzerine yaptığı çalışmalarla tanıtan Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu‘nun saç dökülmesiyle ilgili tavsiyelerini ele aldık.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, saç dökülmesi probleminde öncelikli olanın anemi ya da demir eksikliği hastalıklarının var olup olmadığının tespit edilmesi gerektiğini, varsa eğer ilk önce bu hastalıkların tedavi edilmesi gerektiğini söyledi. Bu hastalıkları yoksa eğer lavanta bitkisinin kaynatılmasını ve ılıdıktan sonra saç diplerine masaj yapılmasını tavsiye etti.

Mağazamızda satılan Prof. Saraçoğlu ürünlerini hemen internet üzerinden satın almak istiyorsanız, aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

İbrahim Saraçoğlu Ürünleri

Hakkında admin

Buna da bak!

ibrahim saraçoğlu ndan zayıflama çayı

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu milyonlarca takipçisi olan bir bilim insanı. Bir hayli hastalık için hazırladığı ...

4 Yorumlar

  1. peki saç dökülmesine iyi gelen bir ürün var mı?

    • Merhaba,

      444 4 996 no’lu telefon numarasını arayarak uzmanlarımızdan ürün hakkında bilgi alabilirsiniz.

  2. hocam çalışmalarınızı çok yakından izliyorum.Allah yardımcınız olsun.Çalışmalarınızın tüm insanlığa yararlı olmasını canı gönülden istiyorum.

  3. Bir gün önce geceki sohbetinizden çok yararlandım.
    Sağolun varolun. Sizler gibi arkadaşlarla böyle yemekli sohbetlerin devamını dilerim. Allaha emanet ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir