Anasayfa / İbrahim Saraçoğlu / İbrahim Saraçoğlu Soğan Kürü

İbrahim Saraçoğlu Soğan Kürü

Botanik Ecza olarak İbrahim Saraçoğlu’nun patentli kendi ürünleri olan Prof. Saraçoğlu ürünlerinin Ankara’daki yetkili bayisiyiz. Bütün ürünleri mağazamızda bulunmaktadır. Dilerseniz 444 4 996 no’lu telefon numarasını arayarak ya da www.botanikecza.com internet adresi üzerinden istediğiniz ürünü en kısa zamanda sipariş edebilirsiniz. Ankara’da ikamet ediyorsanız eğer doğrudan Ankara, Balgat’taki mağazamıza gelerek doğrudan ürünleri temin edebilirsiniz.

Bu yazımızda, dünyaya kendisini bitkisel ürünlerin insan sağlığına olan etkisi üzerine yaptığı çalışmalarla tanıtan Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu‘nun soğan kürünü ele aldık.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun soğan kürü oldukça meşhur. Her türlü bitkinin vücudumuza ve sağlığımıza etkisi varken en çok kullandığımız bitkilerden birisi olan soğanın olmadığını düşünmek her halde abesle iştigal olurdu. Bir adet açık kahverengi kabuklu kuru soğan ve iki bardak klorsuz suya ihtiyacınız var. Bu kürde yemeklerde kullanılan kuru soğanı kullanmanız gerektiğini unutmayın.

Soğan  kürünü kullananlar hakkında bilgi almak için tıklayınz.

http://www.botanikecza.com.tr/forum/index.php?threads/ibrahim-saracoglu-sogan-kuerue.146/

Mağazamızda satılan Prof. Saraçoğlu ürünlerini hemen internet üzerinden satın almak istiyorsanız, aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

İbrahim Saraçoğlu Ürünleri

Hakkında admin

Buna da bak!

ibrahim saraçoğlu ndan zayıflama çayı

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu milyonlarca takipçisi olan bir bilim insanı. Bir hayli hastalık için hazırladığı ...

4 Yorumlar

  1. ben tam anlayamadım nasıl uygulayacağımızı? anlatabilir misiniz?

    • Merhaba,

      444 4 996 no’lu telefon numarasını arayarak uzmanlarımızdan ürün hakkında bilgi alabilirsiniz.

  2. Selamu Aleyküm böyle bir siteyi oluşturduğunuz için Allah sizden ve tüm emeği geçenlerden Razı Olsun (Amin).
    Selametle kalın…

  3. sayın saraçoğlu, tıbbi ve aromatik nebat teknikeriyim ,kitaplarınız benim içinde güzel bir kaynak oluşturmakta ,yaptığınız tüm bu araştırmalar için teşekkürler nebatların bir sıhhat kaynağı olduğunu çok güzel bir şekilde gösteriyorsunuz,ayrı olarak bizim gibi bu işe ilmi manada gönül verenlere de iyi bir örnek teşkil ediyorsunuz. sizden ricam sitenizde nebat resimlerine de yer vermeniz. çalışmalarınızın ve başarılarınızın devamı dileğiyle…..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir