Mengüsu

Evet, bugün size Botanik Ecza mağazalarında, Konya’da, Selçuk Üniversitesi laboratuvarlarında üretilen bir üründen bahsedeceğiz: Mengusu.

Mengusu, asıl adı Mengüsu olmakla birlikte Türkiye’de, Konya ili sınırları içerisinde üretilmektedir.

Mengusu ya da “Mengüsu“, Konyalı bir firma olan Farmapark adlı firma tarafından üretilmiş, içerisinde birçok etkili bitki bulunan özel bir sıvı bitkisel üründür. Bu sayfa ürün hakkında tanıtıcı bilgilerin olduğu bir sayfadır.

Ürün hakkındaki bütün sorularınıza tatmin edici cevaplar almak için 444 4 996 no’lu telefon numarasını çevirerek Botanik Ecza uzmanlarından gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Bu ürün gerçekten içerisinde muazzam bitki ekstraktları barındırmaktadır. İşte içerisindeki aktif maddeler;

Acı Badem, Ceviz Yaprağı, Termiye, Karadut Yaprağı, Kekik, Çemen Otu, Isırgan Otu, Zeytin Bitkisi Yaprağı, Ada Çayı, Murt Yaprağı.

Mengusu birçok uzman tarafından tavsiye edilmektedir. Bunun ürünün ne işe yaradığını ve faydaları hakkında daha detaylı bilgi almak için 444 4 996 no’lu telefonu arayarak uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Bu ürün yukarıda bahsettiğimiz gibi yerli bir firma olan Farma Park tarafından Türkiye’de üretilmektedir.

Kullanımının nasıl olduğunu merak ediyorsunuzdur elbette. Hemen söyleyelim;

Tavsiye edilen günlük kullanım miktarı 30 ml’dir. Bu dozu aşmayınız. Gece yatarken ya da yatmadan önce alırsanız daha münasib olacaktır.

Sitemizde Mengusu Fiyatı, Mengusu Yorumları, Mengusu Faydaları, Mengusu Kullananlar ve Mengusu Nasıl Kullanılır? konularına erişebilirsiniz.

Siz de Mengusu adlı bu ürünü sipariş etmek istiyorsanız aşağıdaki “Satın Al” görseline tıklayınız. Bu ürün her biri 1 litre olan 6’lı paket şeklinde satılmaktadır.

Mengusu

Hakkında admin

Buna da bak!

Nemartro Satın Al

Bilinen ürünlerinden Nemartro Plus Kapsül, birçok sağlık problemi için kullanılmaktadır. Genellikle organik besine önem verenlerin, ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir