Anasayfa / Bitkisel Ürünler / Möllers Balık Yağı Şurubu

Möllers Balık Yağı Şurubu

Meşhur gıda takviyesi Möllers Balık Yağı şimdi Botanik Ecza mağazalarında!

Mağazamızda 250 ml’lik şişe şeklinde satılan Möllers Balık Yağı ürününü siz de kullanmak istiyorsanız hemen 444 4 996 no’lu numarayı arayabilir ya da www.botanikecza.com adresinden sipariş verebilirsiniz.

Balık yağı ve omega 3 ihtiva eden bu ürünümüz popüler New Life markasının gıda takviyelerinden biridir. Möller’s balık yağı içeriği, Cod Liver Oil’dan (morina balığı karaciğer yağı) elde edilen doğal omega 3 yağ asitleri (EPA ve DHA), A,D ve E vitaminlerinden oluşmaktadır.

Balık yağı ve omega 3‘ün müthiş entegrasyonuyla meydana gelen bu ürün şurup olarak kullanılmak üzere üretilmiştir. Unutulmaması gerekir ki kesinlikle ilaç değildir, gıda takviyesidir. Normal günlük besininize takviye amaçlı tüketilmesi gerekmektedir.

Kullanımı ise oldukça basit: Möller’s Balık Yağı Şurubu 4 yaş üstü çocuklar için günde 1 tatlı kaşığı (5 ml).

Sitemizde Möllers Balık Yağı Fiyatı, Möllers Balık Yağı KullananlarMöllers Balık Yağı Yorumları ve Möllers Balık Yağı Faydaları yazılarını inceleyebilirsiniz.

Siz de Möllers Balık Yağı ürününü satın almak istiyorsanız aşağıdaki satın al butonuna tıklayınız.

möllers balık yağı

Hakkında admin

Buna da bak!

Nemartro Satın Al

Bilinen ürünlerinden Nemartro Plus Kapsül, birçok sağlık problemi için kullanılmaktadır. Genellikle organik besine önem verenlerin, ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir