Anasayfa / Medikal Market / Murray Detox Bandı

Murray Detox Bandı

Popüler bir ürün olan Murray Detox Bandı şimdi Botanik Ecza mağazalarında!

Yatağa yatmadan ayaklarınızın altına yapıştırarak uygulayabileceğiniz Murray Detox Bandı ürününü siz de hemen 444 4 996 no’lu telefonu arayarak ya da www.botanikecza.com adresini ziyaret ederek sipariş verebilirsiniz.

Türkiye’de ülke sınırları içerisindeki bir medikal firması tarafından satılan bu ürün ayağınızın altındaki akupunktur noktaları olarak isimlendirilen noktalardan vücuttaki istenmeyen maddelerin atılmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

En az 4 saat süreyle ayakta kalması önerilen bu ürün kesinlikle bir ilaç değildir ve içermemektedir. Mağazamızda Murray detox bandı ürününün farklı çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar: “Bambu Özlü, “Gül Özlü” ve “Lavanta Özlü” olmak üzere üç çeşittir.

Yumuşak, rahat ve kolay çıkarılabilir özelliklere sahiptir. Ürün birbiriyle yapışık iki kısımdan oluşmaktadır. Biri “bitkisel ped”, diğeri ise yapışkan banttır. Bitkisel pedin boyutu 60mm x 90mm iken, yapışkan bantın 95mm x 132mm’dir.

Sitemiz üzerinde Murray Detox Bandı Fiyatı, Murray Detox Bandı Kullananlar ve Ayak Detoks Bandı Faydaları konularını inceleyebilirsiniz.

Siz de Murray Detox Bandı ürününü satın almak istiyorsanız aşağıdaki satın al butonuna tıklayınız.

murray detox bandı

Hakkında admin

Buna da bak!

Gümüş Suyu Ankara

Gümüş Suyu ürününü Ankara’da, Balgat’ta bulunan mağazamızdan hemen temin edebilirsiniz. Mağazamıza gelerek doğrudan satın alabilirsiniz. 444 ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir