Anasayfa / Bitkisel Ürünler / Neofortil M Tablet

Neofortil M Tablet

Son zamanlarda erkeklerin, cinsel sağlıklarıyla ilgili aradığı ürünlerden birisi olan Neofortil M Tablet şimdi Botanik Ecza mağazalarında!

Neofortil M tablet ürünü erkeklere özel bir besin desteğidir.

Bu ürünün 180 tablet ve 60 tablet olmak üzere iki farklı büyüklükte seçenek mevcuttur. Neofortil M Tablet ürününü hemen temin etmek için 444 4 996 no’lu telefon numarasını arayabilir ya da www.botanikecza.com adresi üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Neofortil M Tablet ürününün, her bir tabletinde L-Carnitine Tartrat, L-Arginine Hydrochloride, Vitamin E (dl-alpha Tocopherylacetate), Vitamin C (Ascorbic Acid), Zinc Sulfate Monhydrate, L-Glutathione, Vitamin B9 Folic Acid, Selenium (Sodium Selenate), Hydroxypropyl methylcellulose, Silica, Magnesium Stearate, Titanium Dioxide, Talcum bileşenleri mevcuttur.

Neofortil M Tablet kesinlik ilaç değildir sadece gıda takviyesidir. Gıda takviyelerinin ise yediğiniz yemeklerin yerine değil, yemeklerinize yardımcı olacak şekilde tüketilmesi sağlığa yararlı olan kullanım şeklidir. Erkeklerin bir taşla iki kuş vurmalarını sağlayacak olan bu ürünü siz de hemen cinsel sağlığınız için temin edebilirsiniz.

Kullanımı ise oldukça basit:

Günlük 2 tablet, 3 aylık kullanım içindir.

Sitemizde Neofortil M Tablet Fiyatı, Neofortil M Tablet Kullananlar, Neofortil M Tablet Faydaları, Neofortil M Tablet Yorumları yazılarını inceleyebilirsiniz.

Siz de Neofortil M Tablet ürününü satın almak istiyorsanız aşağıdaki satın al butonuna tıklayınız.

Neofortil M tablet

Hakkında admin

Buna da bak!

Nemartro Satın Al

Bilinen ürünlerinden Nemartro Plus Kapsül, birçok sağlık problemi için kullanılmaktadır. Genellikle organik besine önem verenlerin, ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir