Anasayfa / Saç Ürünleri / Novocrin Placenta Şampuan

Novocrin Placenta Şampuan

Novocrin Placenta Şampuan ürününü hemen Botanik Ecza satış merkezinden satın alabilirsiniz!

İçerisinde bitkisel ve biyoteknolojik ham maddeler olan bu ürün gerçekten saç problemlerine karşı yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Özellikle plasenta özü bulundurması en önemli özelliği. Zaten adı da içerisinde bulundurduğu en özel madde olan plasenta ekstresinden gelmektedir. Bu ürün bütün saç tipleri için kullanılabilmektedir.

Novocrin Placenta Şampuan içeriği şu maddelerden oluşmaktadır: Soya sulfapeptideni, amino asitler, amino sakkaritler, B gurubu vitaminleri, çinko bazlı tuz, panax ginseng extresi, burdock extresi ve buğday tohumu embriyosu.

Kullanımı ise oldukça basit: İstenilen tesiri ele geçirmek için 3 aylık bir kür uygulanmalıdır. Kür 3 ay haftada en az 3 sefer losyon uygulaması ve yanında şampuan olarak Placenta şampuan kullanılmasıdır. Losyonu kuru yada kurutulmuş baş cildine haftada 3 sefer iyice masaj yaparak uygulanması ve hemen peşinden durulanmaması gereklidir. Losyon göz ve etrafına temas ettirmeyiniz, eğer kaçırdıysanız bol su ile yıkayınız. Kullanım Şekli: Şampuanı ıslak saça hafifçe masaj yaparak uygulayın ve birkaç dakika sonra iyice durulayınız. Arzu ederseniz tekrar uygulayabilirsiniz. Gözle temas ettirmeyin, temas ettiği takdirde bol su ile yıkayınız.

Sitemizde Novocrin Placenta Şampuan Fiyatı, Novocrin Placenta Şampuan Kullananlar, Novocrin Placenta Şampuan Yorumları, Novocrin Placenta Şampuan Ekşi konularını inceleyebilirsiniz.

Siz de Novocrin Placenta Şampuan ürününü satın almak istiyorsanız aşağıdaki satın al butonuna tıklayınız.

placenta şampuan

Hakkında admin

Buna da bak!

Organix Awapuhi Ginger Şampuan Ankara

Organix Awapuhi Ginger Şampuan ürününü Ankara’da, Balgat’ta bulunan mağazamızdan hemen temin edebilirsiniz. Mağazamıza gelerek doğrudan satın ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir