Anasayfa / Saç Ürünleri / Organix Awapuhi Ginger Şampuan

Organix Awapuhi Ginger Şampuan

Organix Awapuhi Ginger Şampuan ürününü hemen Botanik Ecza satış merkezinden satın alabilirsiniz!

İçerisinde Awapuhi Ginger özleri olan bu ürün gerçekten saç problemlerine karşı yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Özellikle markanın dünyaca ünlü olması en önemli özelliği. Awapuhi Ginger Şampuan, zor şekle giren, kabaran ve kuru yapıya sahip saçlara özel bir şampuandır.

Organix Awapuhi Ginger Şampuan içindekiler:

Su (Aqua), Sodyum € 14.16 olefin Sülfonat, Kokamidopropil Betaine, PPG-2 Hidroksietil Coco / Isostearamide, sodyum kokoil isetionatın, Glikol Distearat, Hedychium coronarium (Awapuhi Zencefil) Kök Özü, Hidrolize Keratin, Theobroma Cacao (Kakao) Tohum Yağı, Cocos nucifera (Hindistan cevizi) Petrol, Persea Gratissima (Avokado) Petrol, Aloe Barbadensis (Aloe) yaprağı özü, Panthenol, Dımetıkon, Laureth-4, Laureth-23, PEG-12 Dımetıkon, PEG-23M, Polyquatemium-10, PEG-150 Pentaeritritol Tetrastearat, PEG-6 Kaprilik / Kaprik Gliseridler, Sodyum Klorür, Tetrasodyum-EDTA, üre, iyodopropinil butilkarbamat, sitrik asit, koku (Parfüm), Kırmızı 33 (CI 17200).

Kullanımı ise oldukça basit: Organix Awapuhi Ginger Şampuanı her gün istenilen sıklıkta, ıslak saça masaj yaparak uygulayınız. Sonrasında iyice durulayınız.

Botanik Ecza mağazalarında 385 ml’lik plastik şişelerde satılmaktadır.

Sitemizde Organix Awapuhi Ginger Şampuan ürününü satın almak istiyorsanız aşağıdaki satın al butonuna tıklayınız.

Organix Awapuhi Ginger Şampuan

Hakkında admin

Buna da bak!

Organix Awapuhi Ginger Şampuan Ankara

Organix Awapuhi Ginger Şampuan ürününü Ankara’da, Balgat’ta bulunan mağazamızdan hemen temin edebilirsiniz. Mağazamıza gelerek doğrudan satın ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir