Anasayfa / Saç Ürünleri / Organix Eucalyptus Mint Şampuan

Organix Eucalyptus Mint Şampuan

Organix Eucalyptus Mint Şampuan ürününü hemen Botanik Ecza satış merkezinden satın alabilirsiniz!

İçerisinde okaliptus ve nane yağı olan bu ürün gerçekten saç problemlerine karşı yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Özellikle markanın dünyaca ünlü olması en önemli özelliği. Zaten adında geçen “mint” kelimesi de nane anlamına gelmekte içinde bulunan en özel iki madde olan okaliptus ve naneye işaret etmektedir. Bu ürün bütün saç tipleri için kullanılabilmektedir.

Organix Eucalyptus Mint Şampuan içindekiler:

Su (Aqua), Amonyum Sülfat, Kokamidopropil Betain, PPG2 Hidroksietil Coco / Isostearamide, Okaliptüs Globulus Yaprak Yağı, Mentha Piperita (Nane) Petrol, Melaleuca Alternifolia (Çay Ağacı) Yaprak Yağı, Ethylhexyl methoxycinnamate, amodimetikon, Polyquaternium 10, PEG6 Caprylic / capric gliseritler, PEG 150 Pentaeritritol Tetrastearat, trideset 12 Cetrimonium klorid, sodyum klorid, tetrasodyum-EDTA, sitrik asit, üre, Iodopropynyl Bütilkarbamat, koku (Parfüm), Mavi 1. (Cl 42090).

Kullanımı ise oldukça basit: Organix Eucalyptus Mint Şampuanı her gün istenilen sıklıkta, ıslak saça masaj yaparak uygulayınız. Sonrasında iyice durulayınız.

Botanik Ecza mağazalarında 385 ml’lik plastik şişelerde satılmaktadır.

Sitemizde Organix Eucalyptus Mint Şampuan ürününü satın almak istiyorsanız aşağıdaki satın al butonuna tıklayınız.

Organix Eucalyptus Mint Şampuan

Hakkında admin

Buna da bak!

Organix Awapuhi Ginger Şampuan Ankara

Organix Awapuhi Ginger Şampuan ürününü Ankara’da, Balgat’ta bulunan mağazamızdan hemen temin edebilirsiniz. Mağazamıza gelerek doğrudan satın ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir