Anasayfa / Dermokozmetik / Perspi Guard Satın Al

Perspi Guard Satın Al

Perspi Guard ürününü hemen internet sitemiz olan www.botanikecza.com üzerinden ya da 444 4 996 no’lu telefon numarasını arayarak sipariş edebilirsiniz.

Ankara’da olan müşterilerimiz Balgat’ta bulunan mağazamıza gelip doğrudan elden satın alabilirler. Üst satırda yazdığımız telefon numaramızı arayarak isterseniz uzmanlarımızdan ürün hakkında bilgi ve destek alabilirsiniz.

Perspi Guard sipariş verdiğiniz gün kargolanır ve ertesi gün elinizde olur. Firmamızdan alışveriş yapanlar kargo hızından oldukça memnun!

İçeriği özel formülüyle terlemeye karşı önerilen bu ürünün, mağazamızda birçok çeşidi bulunmaktadır. Perspi Guard Ped, Perspi Guard Hidrogel gibi mendil ve jel ürünleri de bulunmakla birlikte aynı ürünlerin bütün cilt tipleri için uygun olan modelleri de bulunmaktadır.

Ter bezlerinin geceleri aktif olmaması sebebiyle gece yatmadan önce kuru ve temizlenmiş koltuk altına uygulanmalı sonrası sabah yıkanmalıdır. Başlangıç olarak her gece terlemeniz duruncaya kadar sürebilirsiniz. Daha sonra ise haftada bir yada iki defa uygulamanız yeterli olacaktır. Terleme devam ettiği sürece Perspi Guard kullanımına devam edilmesi gerekir.

Perspi Guard uzun müddet kullanabileceğiniz ekonomik bir üründür aldığınız ürünü 3 – 6 ay kullanabilirsiniz. Perspi Guard koltuk altı yanı sıra el ayak göğüs ve sırt bölgelerinde de kullanılabilir.

PERSPİ GUARD HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Hakkında admin

Buna da bak!

Perspi Guard Ankara

Perspi Guard ürününü Ankara’da, Balgat’ta bulunan mağazamızdan hemen temin edebilirsiniz. Mağazamıza gelerek doğrudan satın alabilirsiniz. ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir