Anasayfa / Bitkisel Ürünler / Pharmaton Kapsül

Pharmaton Kapsül

Boehringer Ingelheim adlı Alman firmanın ürettiği ve bitkisel gıda takviyeleri piyasasında oldukça rağbet gören Pharmaton kapsül ürününü Botanik Ecza satış merkezinden temin edebilirsiniz!

Evet bu bir gıda takviyesi! Kalsiyum Hidrojen Fosfat (Kalsiyum), Soya Lesitin, C Vitamini (Askorbit Asit ), Ginseng G115 Pharmaton, Demir, E Vitamini, B3 Vitamini (Niasinamid), Manganez, Çinko, Bakır, A Vitamini, Etil Vanilin, B6 Vitamini, B2 Vitamini, B1 Vitamini, Renklendirici Kırmızı Demir Oksit, Renklendirici Siyah Demir Oksit, D Vitamini, B9 Vitamini (Folik Asit), Selenyum, B7 Vitamini (Biotin), B12 Vitamini içeren bu gıda takviyesi son zamanlarda popüler olan ürünlerden bir tanesi.

Pharmaton kutusunun içerisinde 30 kapsül bulunmaktadır. Siz de hemen bu ürünü satın almak istiyorsanız hemen 444 4 996 no’lu telefon numarasını arayabilir ya da www.botanikecza.com internet adresimiz üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Bu ürünün kullanımı ise oldukça basit! Sabahları: Günde 1 kapsül, tercihen sabah kahvaltısı sırasında alınır. 12 yaşından küçük çocuklarda kullanımı önerilmemektedir. Kapsüller çiğnenmeden bir miktar sıvı ile yutulmalıdır.

Sitemizde Pharmaton Fiyatı, Pharmaton Kullananlar, Pharmaton Ekşi, Pharmaton Faydaları konularını inceleyebilirsiniz.

Siz de Pharmaton ürününü satın almak istiyorsanız aşağıdaki satın al butonuna tıklayınız.

Pharmaton kapsül

Hakkında admin

Buna da bak!

Nemartro Satın Al

Bilinen ürünlerinden Nemartro Plus Kapsül, birçok sağlık problemi için kullanılmaktadır. Genellikle organik besine önem verenlerin, ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir