Anasayfa / Medikal Market / Predictor Ovülasyon Testi

Predictor Ovülasyon Testi

Hamile kalmak için en uygun yumurtlama dönemini öğrenmek istiyorsunuz değil mi? İşte Predictor Ovülasyon Testi tam da bunun için biçilmiş bir kaftan! Bu ürünü hemen Botanik Ecza satış merkezinden satın alabilirsiniz!

Dikkat ediniz çünkü bu bir gebelik testi aracı değil. Bu ürün bir ovülasyon testidir. Ovülasyonun ne anlama geldiğini bilmiyor olabilirsiniz. Hemen açıklayalım! Ovülasyon, yumurtlama demektir. Yani gebe kalmaya en elverişli günlerin tespitinde yardımcı olur bu ürün size. Gebelik testi ise apayrı bir işlemdir. Gebelik testi aracıyla hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz sadece.

Predictor Ovülasyon Testi ürününü satın almak istiyorsanız hemen 444 4 996 no’lu telefon numarasını arayabilir ya da www.botanikecza.com internet adresimiz üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Predictor Ovülasyon Testi ürününü kullanmak ise oldukça kolay: Adet döngüsü denilen iki adet dönemi arasında geçen süreyi hesaplayın. Bir sonraki adetinizin başlamasına 16 gün kala testi uygulamaya başlayın. İdrarınızdan numune penceresine 5 damla damlatın ve sonuç görünene dek bekleyin.

Sitemizde Predictor Ovülasyon Testi Fiyatı, Predictor Ovülasyon Testi Kullananlar, Predictor Ovülasyon Testi Yorumları, Predictor Ovülasyon Testi Ekşi, Predictor Ovülasyon Testi Faydaları konularını inceleyebilirsiniz.

Siz de Predictor Ovülasyon Testi ürününü satın almak istiyorsanız aşağıdaki satın al butonuna tıklayınız.

Predictor Ovülasyon Testi

Hakkında admin

Buna da bak!

Gümüş Suyu İstanbul

Gümüş Suyu ürünlerini İstanbul’da yaşayan müşterilerimiz çok kolay temin edebilir. Avrupa yakasında ya da Anadolu ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir