Anasayfa / Saç Ürünleri / Prominoxil Şampuan Nasıl Kullanılır?

Prominoxil Şampuan Nasıl Kullanılır?

DG Farma adlı yerli firmanın ürettiği Prominoxil Şampuan, kullanım olarak da gerçekten kolay bir kullanıma sahiptir. Prominoxil Şampuanı bütün saç tiplerine aplike edebilirsiniz. İçerisinde Centella asiatica antienflamatuar, polikarboksilik asidin, çinko, sodyum, magnezyum ve manganez tuzlar gibi birçok aktif madde bulunmaktadır.

Prominoxil şampuan ile kepekli, yağlı, kuru ya da normal saçların bakımı hedeflenmiştir.

Ürünün kullanımı kısaca şöyle;

Saçınıza masaj yaparak köpürterek uygulayın, saçlı deride 2-3 dakika bekletin ve ılık suyla durulayın. Herhangi bir istenmeyen durum ya da yan etki görülmesi ihtimaline karşın doktorunuza ya da 444 4 996 no’lu numaradan uzmanlarımıza danışmanızda fayda bulunmaktadır.

Evet kullanımı sadece bu kadar!

Bu şampuanı günlük kullanabilirsiniz. Daha tesirli netice için istikrarlı bir şekilde birlikte kullanılması özellikle tavsiye edilmektedir.

Hemen sipariş etmek için 444 4 996 numaralı telefonu aramanız ya da www.botanikecza.com adresine girerek -indirimden de faydalanarak- sipariş etmeniz yeterli! Sipariş ettiğiniz ürün aynı gün kargoya verilir ve ertesi gün elinizde olur!

PROMİNOXİL ŞAMPUAN HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Hakkında admin

Buna da bak!

Organix Awapuhi Ginger Şampuan Ankara

Organix Awapuhi Ginger Şampuan ürününü Ankara’da, Balgat’ta bulunan mağazamızdan hemen temin edebilirsiniz. Mağazamıza gelerek doğrudan satın ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir