Anasayfa / Saç Ürünleri / Prominoxil Şampuan

Prominoxil Şampuan

Prominoxil Şampuan ürününü Botanik Ecza satış merkezinden satın alabilirsiniz!

Bu ürün, saç bakımı ürünlerimiz içerisinde gözde ürün statüsündeki ürünlerden birisidir. Prominoxil Şampuan ürününü satın almak istiyorsanız hemen 444 4996no’lu telefon numarasını arayabilir ya da www.botanikecza.com internet adresimiz üzerinden sipariş verebilirsiniz.

İçerisinde Centella asiatica antienflamatuar, polikarboksilik asidin, çinko, sodyum, magnezyum ve manganez tuzlar gibi birçok aktif madde bulunan bu ürün, saç bakımı, şampuan yelpazesinde yoğun bir şekilde talep görmektedir.

Kullanımı ise o kadar basit ki: Saçınıza masaj yaparak köpürterek uygulayın, saçlı deride 2-3 dakika bekletin ve ılık suyla durulayın. Herhangi bir istenmeyen durum ya da yan etki görülmesi ihtimaline karşın doktorunuza ya da 444 4 996 no’lu numaradan uzmanlarımıza danışmanızda fayda bulunmaktadır.

Yağlı, kepekli, kuru ve  normal bütün saç tipleri için kullanılabilir. pH değeri 5,5’dir.

Sitemizde Prominoxil Şampuan Fiyatı, Prominoxil Şampuan Kullananlar, Prominoxil Şampuan Yorumları, Prominoxil Şampuan Ekşi, Prominoxil Şampuan Nasıl Kullanılır? konularını inceleyebilirsiniz.

Siz de Prominoxil Şampuan ürününü satın almak istiyorsanız aşağıdaki satın al butonuna tıklayınız.

rective serum

Hakkında admin

Buna da bak!

Organix Awapuhi Ginger Şampuan Ankara

Organix Awapuhi Ginger Şampuan ürününü Ankara’da, Balgat’ta bulunan mağazamızdan hemen temin edebilirsiniz. Mağazamıza gelerek doğrudan satın ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir