Anasayfa / Bitkisel Ürünler / Proxeed Plus

Proxeed Plus

Popüler gıda takviyesi Proxeed Plus şimdi Botanik Ecza mağazalarında!

Mağazamızda 30 saşe şeklinde satılan Proxeed Plus ürününü siz de kullanmak istiyorsanız hemen 444 4 996 no’lu numarayı arayabilir ya da www.botanikecza.com adresinden sipariş verebilirsiniz.

Enerji (kJ ve kcal), L-karnitin fumarat (mg), Fruktoz (mg), Asetil L-karnitin HCI (mg), Vitamin C (mg), Sitrik asit (mg), Koenzim Q10, Çinko, Folik Asit, Selenyum, Vitamin B12 içerisinde bulunmaktadır.

Enerji ve vitamin açısından oldukça zengin olan bu ürün kutusunda 30 saşe bulunmaktadır.. Unutulmaması gerekir ki kesinlikle ilaç değildir, gıda takviyesidir. Normal günlük besininize takviye amaçlı tüketilmesi gerekmektedir.

Kullanımı ise oldukça kolay: Günde 2 kere birer saşe kullanılır.Bir saşeyi 1 su bardağı (200 ml) su veya portakal suyu ile karıştırarak sabah ve akşam yemeklerden önce içiniz. Proxeed Plus’ın en az ardışık altı aylık süre boyunca alınması önerilmektedir. Önerilen miktarı aşmayınız.

Sitemizde Proxeed Plus FiyatıProxeed Plus FaydalarıProxeed Plus Yorumları ve Proxeed Plus Kullananlar yazılarını inceleyebilirsiniz.

Siz de Proxeed Plus ürününü satın almak istiyorsanız aşağıdaki satın al butonuna tıklayınız.

proxeed plus

Hakkında admin

Buna da bak!

Nemartro Satın Al

Bilinen ürünlerinden Nemartro Plus Kapsül, birçok sağlık problemi için kullanılmaktadır. Genellikle organik besine önem verenlerin, ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir