Anasayfa / Bitkisel Ürünler / R-Load24 Kapsül

R-Load24 Kapsül

Hiper Farma adlı firmanın ürettiği ve bitkisel gıda takviyeleri piyasasında oldukça rağbet gören R-Load24 kapsül ürününü Botanik Ecza satış merkezinden temin edebilirsiniz!

Evet bu bir gıda takviyesi! Bitkisel phyto-panmol adaptojenleri, alfa-ketoglutarih asit, n-asetil-l-metionin ve diğer mikro besinler içeren bu besin desteğini son zamanlarda popüler olan ürünlerden bir tanesi.

R-Load24 kutusunun içerisinde hem gece hem de gündüz kapsülleri bulunmaktadır. Siz de hemen bu ürünü satın almak istiyorsanız hemen 444 4 996 no’lu telefon numarasını arayabilir ya da www.botanikecza.com internet adresimiz üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Bu ürünün kullanımı ise oldukça basit! Sabahları: 1 gündüz kapsülü (beyaz) Akşamları: 1 gece kapsülü (yeşil) (yatmadan yakl. 2-3 saat önce) almanız uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir.

Ürün, 30 gece, 30 gündüz olmak üzere 60 kapsülden oluşmaktadır.

Sitemizde R-Load24 Fiyatı, R-Load24 Kullananlar, R-Load24 Yorumları, R-Load24 Ekşi, R-Load24 Faydaları konularını inceleyebilirsiniz.

Siz de R-Load24 ürününü satın almak istiyorsanız aşağıdaki satın al butonuna tıklayınız.

r-load24 kapsül

Hakkında admin

Buna da bak!

Nemartro Satın Al

Bilinen ürünlerinden Nemartro Plus Kapsül, birçok sağlık problemi için kullanılmaktadır. Genellikle organik besine önem verenlerin, ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir