Anasayfa / Saç Ürünleri / Revigen Royal Şampuan

Revigen Royal Şampuan

Revigen Royal Pharmacy Şampuan ürününü hemen Botanik Ecza satış merkezinden satın alabilirsiniz!

Size çok özel bir ürün tanıtıyoruz! Bu ürün İngiltere kraliyet ailesi için özel üretilmiş bir şampuan. Daha sonra halka açık satışa başlanması, ürünün hızla yayılmasına neden oldu. Bu ürün bütün saç tipleri için kullanılabilmektedir.

Revigen Royal Şampuan içeriği şu maddelerden oluşmaktadır: Niasinamid, ada çayı ekstresi, zinc prythione, vitamin B5, E, A ve fitantirol aktif maddelerinden oluşmaktadır.

Mağazamızda 300 ml olarak satılan Revigen Royal Shampoo ürününü siz de kullanmak istiyorsanız hemen 444 4 996 no’lu numarayı arayabilir ya da www.botanikecza.com adresinden sipariş verebilirsiniz.

Kullanımı ise oldukça basit: Islak saçlarınıza masaj yaparak uygulayınız, saçınızda 2-3 dakika kadar beklettikten sonra göze kaçırmadan bol su ile durulayınız.

İngiltere Kraliyet ailesi için özel üretilip, sonradan satışa sunulan bu şampuan, mağazamızda 300 ml’lik şişede satılmaktadır.

Sitemizde Revigen Royal Şampuan Fiyatı, Revigen Royal Şampuan Kullananlar, Revigen Royal Şampuan Yorumları, Revigen Royal Şampuan Ekşi konularını inceleyebilirsiniz.

Siz de Revigen Royal Şampuan ürününü satın almak istiyorsanız aşağıdaki satın al butonuna tıklayınız.

placenta şampuan

Hakkında admin

Buna da bak!

Organix Awapuhi Ginger Şampuan Ankara

Organix Awapuhi Ginger Şampuan ürününü Ankara’da, Balgat’ta bulunan mağazamızdan hemen temin edebilirsiniz. Mağazamıza gelerek doğrudan satın ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir