Anasayfa / Saç Ürünleri / Revox At Kuyruğu Şampuanı

Revox At Kuyruğu Şampuanı

Revox At Kuyruğu Şampuan ürününü hemen Botanik Ecza satış merkezinden satın alabilirsiniz!

İçerisinde bitkisel ve biyoteknolojik ham maddeler olan bu ürün gerçekten saç problemlerine karşı yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Özellikle içerisinde at kuyruğu bulundurması en önemli özelliği. Zaten adı da içerisinde bulundurduğu en özel madde olan at kuyruğu ekstresinden gelmektedir. Bu ürün bütün saç tipleri için kullanılabilmektedir.

Revox At Kuyruğu Şampuan içeriği şu maddelerden oluşmaktadır: Horstail extract yani at kuyruğu özütü ve anagain gibi bitkisel ekstraktlardan oluşmaktadır.

Kullanımı ise oldukça basit: Revox At Kuyruğu Şampuanı ıslak saça, saç diplerine masaj yaparak uygulayın. En az 60 saniye bekletin ve iyice durulayın.

Mağazamızda 400 ml’lik ve 750 ml’lik tüplerde satılmaktadır. İstediğiniz büyüklüğü, satın alırken sitemizde fiyat yazan yerin yanındaki varyant kısmından seçmeniz gerekmektedir.

Sitemizde Revox At Kuyruğu Şampuan Fiyatı, Revox At Kuyruğu Şampuan Kullananlar, Revox At Kuyruğu Şampuan Yorumları, Revox At Kuyruğu Şampuan Ekşi konularını inceleyebilirsiniz.

Siz de Revox At Kuyruğu Şampuanı ürününü satın almak istiyorsanız aşağıdaki satın al butonuna tıklayınız.

revox at kuyruğu şampuan

Hakkında admin

Buna da bak!

Organix Awapuhi Ginger Şampuan Ankara

Organix Awapuhi Ginger Şampuan ürününü Ankara’da, Balgat’ta bulunan mağazamızdan hemen temin edebilirsiniz. Mağazamıza gelerek doğrudan satın ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir