Anasayfa / Saç Ürünleri / Sedolin Şampuan

Sedolin Şampuan

Vazgeçilmez saç bakım ürünlerinden Sedolin Şampuan şimdi Botanik Ecza mağazalarında!

İnsanda vazgeçilmez unsurlardan birisi olan saçların bakımı da çok önemli. Bunun için birçok ürün deneyebiliyoruz ancak pişmanlık verebilecek sonuçlara neden olabiliyor. İşte size farklı ürün denemelerinize son verecek bir ürün öneriyoruz: Sedolin Şampuan!

Sedolin Şampuan ürününü satın almak istiyorsanız hemen 444 4996 no’lu telefon numarasını arayabilir ya da www.botanikecza.com internet adresimiz üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Yağlı, kepekli, kuru ve  normal bütün saç tipleri için kullanılabilecek Sedolin Şampuan içerisinde Disodyum undesilenamido MEA sulfosüksinat, çinko piriton, salisilik asit, polikuaternium 10, guar hydroxypropyltrimonium chloride, coco glucoside, hydrolized wheat protein, hydrolized soy protein, vitamin E acetate, provitamin B5 gibi aktif maddeler bulunmaktadır.

Sedolin Şampuanın kullanımı ise oldukça basit: Saçlar ılık su ile ıslatılır. Avuç içine bir miktar sedolin şampuan alınır. Saçlar ve saç cildi belirli bir müddet hafif bir şekilde ovuşturulur. Daha sonra bol su ile durulanır. Tarif edilen metot iki sefer uygulanmalıdır. İkinci uygulamada şampuan saç üzerinde 5-6 dakika bekletildikten sonra durulanmalıdır. Normal koşullarda haftada 2 ve ya 3 sefer uygulanması önerilir.

Sitemizde Sedolin ŞampuanSedolin Şampuan FiyatıSedolin Şampuan KullananlarSedolin Şampuan EkşiSedolin Şampuan Faydaları konularını inceleyebilirsiniz.

Siz de Sedolin Şampuan ürününü satın almak istiyorsanız aşağıdaki satın al butonuna tıklayınız.

rective serum

Hakkında admin

Buna da bak!

Organix Awapuhi Ginger Şampuan Ankara

Organix Awapuhi Ginger Şampuan ürününü Ankara’da, Balgat’ta bulunan mağazamızdan hemen temin edebilirsiniz. Mağazamıza gelerek doğrudan satın ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir