Anasayfa / Anne ve Bebek Sağlığı / Sudocrem Bebek Bakım Kremi

Sudocrem Bebek Bakım Kremi

Bebekler için üretilmiş cilt bakım ürünü Sudocrem Bebek Bakım Kremi Botanik Ecza satış merkezinden satın alabilirsiniz!

Bebek bakım kremi olarak üretilen Sudocrem ürününü satın almak için 444 4 996 no’lu telefonu arayabilir ya da www.botanikecza.com adresli e-ticaret portalımız üzerinden online olarak sipariş verebilirsiniz.

Sudocrem, bir cilt bakımı için yardımcı ve destekleyici bir üründür. İçerisine paraben ve hayvansal madde katılmamıştır. Tam olarak içeriği şu aktif maddelerden oluşmaktadır: % 15.25 çinko oksit, koruyucu maddeler olarak % 0.48 sodyum benzoat ve % 0.008 oranında butylated hydroxy anisole maddelerden oluşmaktadır.

Sudocrem kullanımı ise oldukça kolay: Genel kural, az miktarda kullanmak ve ince bir tabaka halinde uygulamaktır. Sudocrem’i görünmez hale gelerek şeffaf bir tabaka bırakana kadar, küçük dairesel hareketlerle masaj yapın. Eğer bu etkilenen bölgeyi kaplamaya yetmiyorsa, biraz daha uygulayın.

Sitemizde Sudocrem Fiyatı, Sudocrem Krem Kullananlar, Sudocrem Krem Yorumları ve Sudocrem Krem Ekşi konularını inceleyebilirsiniz.

Sudocrem ürününe siz de hemen aşağıdaki linke tıklayarak sahip olabilirsiniz.

Sudocrem

Hakkında admin

Buna da bak!

Sudocrem Ekşi

Bilgisayarın, internetin ve sonunda Facebook, Twitter, Ekşi Sözlük gibi sosyal medyanın hayatımıza girmesiyle adeta yeni ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir