Son Ürünler
Anasayfa / Dermokozmetik / Bentonit Kili Nerede Satılır?

Bentonit Kili Nerede Satılır?

Bentonit Kili ürününün nerede satıldığını mı merak ediyorsunuz? Tabii ki Botanik Ecza’da satılıyor!

Siz de hemen bu ürünü temin etmek için 444 4 996 no’lu telefonu arayarak ya da www.botanikecza.com adresinden online olarak sipariş verebilirsiniz. Eğer Ankara’da ikamet ediyorsanız Balgat’ta bulunan merkezimize gelip direk elden satın alabilirsiniz. Ayrıca uzmanlarımız istediğiniz size her türlü bilgiyi verecektir.

Bentonit Kili, tamamıyla bir maden işçiliği üründür ve içerisinde çok zengin bir şekilde aleminyum ve magnezyum olan bir kayadan elde edilmiştir. Sağlık Bakanlığı tarafından ürünlerinin onaylı olduğunu bildiren üretici firmanın verdiği bilgilere göre, Bentonit Kili, 25 yıldan fazla bir tercübe ve 7 seneyi aşkın titiz ve yoğun bir çalışmanın sonucu olarak ortaya çıkmıştır.

Bentonit Kili Kullanımı çok kolay

Sabah ve akşam yemekten 1 saat önce veya 2 saat sonra, günde 2 kere 60 ml. (5 çorba kaşığı) ya da doktorunuzun önerdiği miktarda ve şekilde kullanınız. Arkasından bir bardak su içmeniz tavsiye edilir. Günlük toplam porsiyon miktarı, 120 ml. ya da doktorunuzun önereceği miktardır.

BENTONİT KİLİ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Hakkında admin

Buna da bak!

Bentonit Kili Faydaları

Gelelim Bentonit Kili ürününün faydalarına… Birçok insan Bentonit Kili ürününün faydalarını merak ediyor. Sitemiz size ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.