Son Ürünler
Anasayfa / Dermokozmetik / Bentonit Kili Satın Al!

Bentonit Kili Satın Al!

Bentonit Kili ürününü hemen internet sitemiz üzerinden veyahut 444 4 996 no’lu telefon numarasını arayarak sipariş edebilirsiniz.

Ankara’da olan müşterilerimiz Balgat’ta bulunan mağazamıza gelip direk elden satın alabilirler. Üst satırda yazdığımız telefon numaramızı arayarak isterseniz uzmanlarımızdan ürün ile ilgili bilgi ve destek alabilirsiniz.

Bentonit Kili sipariş verdiğiniz gün kargolanır ve sonrası gün elinizde olur. Firmamızdan alışveriş yapanlar kargo hızından oldukça hoşnut!

Ordulu bir madencilik firması olan Ünye Madencilik’in en yeni teknolojiyi kullanarak çok ince filtrasyon işleminden geçirerek sıvılaştırarak üretilen bu kil solüsyonu ürünü, mağazamızda 1 like şişede satılmaktadır.

Birçok farklı sektörde kullanılabilen ve bu ürün oldukça yeni ve hızla popülaritesi artmakta! Özel renklendirici maddeler içeriyor. Tam içeriği şu şekilde: Viticolor 3 onaylı renklendirici maddeyi (CL 14700 kırmızı, CL 19140 sarı ve CL 42090 mavi) bir arada içerir.

BENTONİT KİLİ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Hakkında admin

Buna da bak!

Bentonit Kili Faydaları

Gelelim Bentonit Kili ürününün faydalarına… Birçok insan Bentonit Kili ürününün faydalarını merak ediyor. Sitemiz size ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.