Son Ürünler
Anasayfa / Dermokozmetik / Bentonit Kili

Bentonit Kili

Birçok kullanım alanı olan Medikil markasına ait Bentonit kili ürünü Botanik Ecza satış merkezlerinde!

Ordulu bir firma olan Ünye Madencilik tarafından üretilen Medikil ürünleri, içerisinde barındırdığı bentonit maddesinden ve bu maddenin birçok kullanım alanı ve faydası bulundan dolayı son günlerde oldukça popüler hale geldi.

Medikil-Sivi-Bentonit-Solusyon-1_22503_1
Bentonit Kili Solüsyon

İlk önce bentonit denen şeyin ne olduğunu söyleyelim. Bentonit, aleminyum ve mangezyum açısından oldukça zengin kil minerallerinden oluşan bir kayadır. Birçok sektörde yaygın olarak kullanılmaktadır. İlaç sanayi, gıda sanayi, döküm işleri, lastik sanayi, kedi kumu gibi birbirinden farklı alanlarda kullanılan bu kil ürünü mağazamızda alıcısını beklemektedir.

Bentonit kili, mağazamızda solüsyon olarak satılmaktadır. Yani dahili olarak, gıda takviyesi gibi oral yolla, tüketim tarzında belirtildiği üzere içilerek tüketilmesi gerekmektedir.

Çok ince bir filtrasyon işlemine tabi tutularak sıvılaştırılan ve bu yolla dahili kullanımı mümkün hale gelen Bentonit Kili ürününün kullanımı çok basit: Sabah, akşam yemekten bir (1) saat önce veya iki (2) saat sonra, günde 2 kere 60 ml. (5 çorba kaşığı) ya da doktorunuzun önerdiği miktarda ve şekilde kullanınız. Arkasından bir bardak su içmeniz tavsiye edilir. Günlük toplam tüketim miktarı 120 ml. ya da doktorunuzun önereceği miktardır.

60 cc olan 1 lt büyüklüğündeki Bentonit Kili Solüsyon ürününü hemen temin etmek için 444 4 996 no’lu telefon numarasını tuşlayabilir ya da internet sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Bentonit Kiti Sitemizde Bentonit Kili Fiyatı, Bentonit Kiti Kullananlar, Bentonit Kiti Faydaları, Bentonit Kiti Nerede Satılır?, Bentonit Kiti Satın Al yazılarını inceleyebilirsiniz.

Siz de Bentonit Kiti ürününü satın almak istiyorsanız aşağıdaki satın al görseline tıklayınız.

siyah sarımsak satın al

Hakkında admin

Buna da bak!

Bentonit Kili Nerede Satılır?

Bentonit Kili ürününün nerede satıldığını mı merak ediyorsunuz? Tabii ki Botanik Ecza’da satılıyor! Siz de ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.