Son Ürünler
Anasayfa / Bitkisel Ürünler / Combou Tea Kombu Çayı

Combou Tea Kombu Çayı

Evet, bugün size Botanik Ecza mağazalarında, diğer mağazalara oranla çok daha ucuza sipariş edilebilen bir üründen bahsedeceğiz: Onun adı Kombu Çayı.

Combou Tea yani Kombu Çayı Samsun ilinde üretilmektedir.

Comboutea nedir? diye soruyor olabilirsiniz. Hemen cevaplayalım.

Kombu çayı, mantar çayı ya da orjinal ismi ile kombucha, meyve ve bitki çaylarının fermantasyonu ile meydana gelen, fonksiyonel bir gıda olarak kullanılmış enerjik bir besindir.

Bu ürünün faydası, içinde kullanan maddelerden kaynaklanıyor ve tabii ki en etken madde olan “kombucha” oldukça önemli. Kombu çayı birçok uzman tarafından tavsiye edilmektedir. Onun için bu ürünün şuna faydası var demeyi tercih etmedik. Çünkü sağlıklı bireylerin dahi kullanmalarında oldukça fayda bulunmaktadır. Botanik Ecza sağlık uzmanları bu ürünü tavsiye etmektedir.

Bu ürün Samsun’da üretilmektedir. Meyve ve bitki çayları fermente edilerek yapılmaktadır.

Sitemizde Kombu Çayı Fiyatı, Kombu Çayı Yorumları, Kombu Çayı Faydaları, Kombu Çayı Nerede Satılır? konularına erişebilirsiniz.

Siz de Kombu Çayı ürününü satın almak istiyorsanız aşağıdaki satın al butonuna tıklayınız. Bu ürün her biri 1 litre olan 6’lı paket şeklinde satılmaktadır.

combou tea

Hakkında admin

Buna da bak!

Nemartro Satın Al

Bilinen ürünlerinden Nemartro Plus Kapsül, birçok sağlık problemi için kullanılmaktadır. Genellikle organik besine önem verenlerin, ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.