Son Ürünler

Cuca İncir

Botanik Ecza olarak yeni ve etkili ürünümüzü tanıtmaktan gurur duyuyoruz!

Mağazamızda, Berko firmasının ürettiği Cuca İncir Ekstresinin iki çeşidi bulunmaktadır. Birincisi bebeklere özel Cuca Pediatrik İncir Ekstresi Şurubu ürünü, diğeri de yetişkinlere özel Cuca Yetişkin İncir Ekstresi Şurubu ürünü.

Peki Cuca İncir Ekstresi Nedir?

Eminim bu soruyu ürünün adını ilk defa duyan çoğu kişi soruyordur. Cuca İncir bir gıda takviyesidir. Şeker, deiyonize su, sorbitol (kıvam artırıcı), incir meyvesi sıvı ekstresi, renklendiricci (amonyum sülfit karamel), asitlik düzenleyici (sitrik asit), kıvam artırıcı (ksantan gam), koruyucu (sodyum benzot) bulunmaktadır.

Her bir ölçekte yani 5 ml sıvı; 1000 mg incir ekstresi içerir.

Biliyoruz ki, takviye edici gıdalar, gıdanın kendisi yerine geçmez. Yanında mutlaka günlük normal beslenmemizi devam ettirmemiz gerekiyor.

Cuca İncir Ekstresi Kullanımı Nasıl?

Bebekler için olan Cuca Pediatrik İncir Ekstresi Şurubu da, yetişkinlere özel Cuca Yetişkin İncir Ekstresi Şurubu da aynı şekilde yani her gün sadece 1 ölçek (5 ml) şeklinde kullanılması tavsiye edilmektedir.

Sitemiz üzerinde Cuca İncir Ekstresi Fiyatı, Cuca İncir Ekstresi Faydaları, Cuca İncir Ekstresi Kullananlar, Cuca İncir Ekstresi Yorumlar konularına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

cuca incir ekstresi

Hakkında admin

Buna da bak!

Nemartro Satın Al

Bilinen ürünlerinden Nemartro Plus Kapsül, birçok sağlık problemi için kullanılmaktadır. Genellikle organik besine önem verenlerin, ...

2 Yorumlar

  1. 2 aylık bebeğime nasıl içirmeliyim bunu?

    • Merhaba,

      444 4 996 no’lu telefon numarasını arayarak uzmanlarımızdan ürün hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.