Son Ürünler
Anasayfa / Dermokozmetik / Diva Deva Reverse

Diva Deva Reverse

Diva Deva Reverse, ciltte oluşan kırışıklıklar için geliştirilmiş bir cilt bakım ürünüdür. Bu ürünün te’mini için Botanik Ecza’nın internet satış sitesi olan botanikecza.com üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Kadınların en çok korktuğu problemlerden birisi olan cilt kırışıklıkları, bu ürünün geliştirilmesine esas olan ana sebeptir. Evet, yaşlandıkça cildimizin yavaş yavaş kırıştığını müşahede ediyoruz. Erkekler çok aldırmasalar da, kadınlar için bu sorun, oldukça büyütülebiliyor. Bir nebze azaltmak için çeşitli uygulamalar yapılsa da istenen sonucu veremeyebiliyor.

Diva Deva Reverse, işbu probleminiz için geliştirilmiş bir cilt bakım, kadın ve güzellik ürünüdür. İçinde, saflaştırılmış su (Su), sodyum silikat, sodyum karboksimetil selüloz, magnezyum alüminyum silikat, Fenoksietanol, Etilheksilgliserin, demir oksit bulunmaktadır.

Kırışıklıklar için geliştirilmiş olan bu krem ürününün kullanımı ise oldukça basit: Yapmanız gereken tek şey kremi uygulamak istediğiniz bölgenin üstüne sürün ve 60 saniye bekleyin.

Sitemiz üzerinde Diva Deva Reverse fiyatı, Diva Deva Reverse kullananlar, Diva Deva Reverse kullananlar gibi doğrudan ürünle alakalı konuları inceleyebilirsiniz.

Kırışık ciltler için üretilen bu ürüne siz de hemen aşağıdaki linke tıklayarak sahip olabilirsiniz.

diva deva reverse

Hakkında admin

Buna da bak!

Bentonit Kili Nerede Satılır?

Bentonit Kili ürününün nerede satıldığını mı merak ediyorsunuz? Tabii ki Botanik Ecza’da satılıyor! Siz de ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.