Son Ürünler
Anasayfa / Genel / Eeose Sakal Serumu (Tanıtım Yazısı)

Eeose Sakal Serumu (Tanıtım Yazısı)

Erkekliğin ziyneti ya da sembolü olarak gösterilen sakal, birçok erkekte seyrek ya da hiç çıkmadığı için probleme, psikolojik sıkıntılara ve komplekslere neden olmaktadır. Sakalın gür çıkması çoğu zaman övünme konusu olur.

Açıkçası son yapılan bilimsel araştırmalarda da gür sakallı erkeklerin öz güveninin ve kendine güvenlerinin daha fazla olduğu saptanmıştır.

Sakalın çıkması, 12-13 yaşlarında başlayıp 20-21 yaşlarına kadar uzayabilmektedir. Erkeklik hormonu olarak da bilinen testosteron hormonu, sakalın çıkmasını sağlayan hormondur. Hormon seviyesi aynı seviyede olsa da genetik ya da stres, beslenme bozukluğu gibi patolojik sebeplere bağlı olarak sakal aynı gürlükte çıkmayabilir.

Eeose sakal serumu, sakalsızlık durumunu düzeltmeye aday bir ürün. EEOSE Laboratuvarları’nda üretilmiş, Fransız laboratuvarlarında test edilmiştir.

Eeose sakal serumu 60 ml büyüklüğünde üretilmektedir. İçeriği, peptide complex, cell active, gp4g, t.terresteris, forshkohli ve biotin, panthenol, vital et, kerastime s aktiflerinden oluşmaktadır.

Eeose Sakal Serumu Fiyatı

Fiyat olarak da ucuz olan bu ürünün fiyatı 29.90 TL‘dir. Botanikecza.com adresinden online olarak sipariş edebilir ya da 444 4 996 no’lu telefonu arayarak sipariş verebilirsiniz.

Eeose sakal serumu kullanımı şu şekildedir: Her gün günde yalnızca bir sefer uygulanır, cildin derin epidermis tabakasına erişip tesirini gösterebilmesi için uygulama öncesi sakal varsa tıraş edilmelidir. Temiz cilde, nemlendirici bir krem veyahut losyon sürer gibi kullanılır, hafifçe masaj yaparak cilde yedirilir, durulanmaz. 4 ay süresince her gün düzenli kullanılması önerilir. Şayet tüm sakal bölgesinde kullanılacaksa, 60 mililitrelik bir şişe takriben 1-1.5 ay yetecek miktarda ürün içerir. Bakımı bitirmek için 3 adet 60 ml’lik EEOSE Sakal Serumu kullanılması yeterlidir.

Eeose sakal serumu eczanelerde de satılan bir üründür. En iyi sakal serumu hangisi? gibi sorularına cevap olarak çok defa Eeose’nin serum ürünü söylenmiş. Sakal serumu sakal çıkarır mı sorusu da cevabı merak edilen diğer bir sorudur. Bu sorulara en iyi cevapları bulabilmek için en son kullanıcı yorumlarına bakmalısınız.

Eeose sakal serumu yorumlar için ekşi sözlük ya da forum siteleri gibi son kullanıcıların ürün hakkında kendi görüşlerini yazdığı bağımsız internet platformlarını kullanabilirsiniz.

Eeose ürünlerini satın almak için botanikecza.com içindeki ürün sayfasına gidip online olarak ya da 444 4 996 no’lu telefonu arayarak sipariş verebilirsiniz.

Hakkında admin

Buna da bak!

Ozon Yağı

Ozon yağı nedir? Ne işe yarar? İlk önce ozonu tanımlamakta fayda var. Ozon, atmosferin üst tabakasında yer ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.