Son Ürünler
Anasayfa / El ve Ayak Ürünleri / Excilor Solüsyonu

Excilor Solüsyonu

Excilor Tırnak Solüsyonu, İmuneks Farma adlı yerli bir firma tarafından üretilen tırnak mantarı solüsyonu ürünüdür. Hem el hem de ayak tırnaklarındaki enfeksiyonlara yönelik geliştirilmiştir. Tırnağınıza günlük olarak bakım amacılya kullanabileceğiniz bir üründür.

Excilor Tırnak Solüsyonu, tırnak bakım ürününü sıklıkla tırnak mantarının bulunabileceği ortamlara (spor salonları, yüzme havuzları, saunalar vb.) girmeden önce kullanılması önerilir.

Kullanımı ise kısaca şöyledir:

Günde bir defa olmak üzere sabah ve akşam olmak üzere tırnağın bütün yüzeyini kaplayacak şekilde solüsyonu uygulayın.

Excilor faydası, kullandıktan sonra kişisel tecrübenizle ortaya çıkacaktır. Tırnaklarınız için kullanılması uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir.

Excilor Tırnak Mantarı Solüsyonu, etilaktat, su (7%), asetik asit, film-oluşturan ajan, nüfuz artırıcı, paraben içermeyen koruyucular içermektedir. Excilor Tırnak solüsyonunun asıl görevi, uygulama fırçası yardımıyla tırnak üzerinde gelişmiş bir katman oluşturmaktır.

Tırnak mantarı, genellikle nemli ortamlarda oluşturmaktır. Belirtileri ise tırnak şeklinin bozulması, tırnağın matlaşması, kalınlaşması ve renginin bozulması şeklindedir. Tırnak mantarı, ayaklarda ellere oranla daha fazladır.

Web sitemizde Excilor Solüsyonu fiyatı, Excilor faydası, Excilor Tırnak Solüsyonu kullananlar gibi ürünle alakalı bilgilendirici başlıklar bulunmaktadır.

excilor tırnak solüsyonu

Hakkında admin

Buna da bak!

title

article Yazıyı paylaş "title" FacebookGoogle+LinkedInPinterestTwitterEmail

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.