Son Ürünler
Anasayfa / Saç Ürünleri / Folixir Serum Fiyatı

Folixir Serum Fiyatı

Folixir serum ürünlerinden folixir saç serumu, kaş serumu ve kirpik serumu fiyat olarak en çok merak edilen ürünlerden sadece birkaçı.

Profesör Dr. Meral Şaşoğlu’nun ürettiği patentli özel formülleri barındıran nanoteknolojik serumların fiyatları, piyasadaki diğer ürünlerden biraz daha farklı. Fiyat farkını oluşturan etkenler ürünlerin gerçekten bilimsel, yüksek teknolojik ve doğal olması.

Dr. Meral’s Elixir® serisine ait bütün ürünlerin fiyatlarını 444 4 996 no’lu telefon numarasını arayarak ya da www.botanikecza.com adresine girerek öğrenebilirsiniz. Eğer Ankara’da oturuyorsanız Balgat’taki merkezimize gelerek doğrudan bilgi edinebilirsiniz.

Nanoteknoloji denen milimetrenin milyonda biri boyutunda alanlara yönelik yüksek teknoloji olan Folixir ürünleri fiyat olarak makul seviyelerde. Folixir serum fiyatı, barındırdığı yüksek teknolojiye nisbeten ucuz denebilecek seviyede. İnternet sitemiz olan www.botanikecza.com adresindeki Folixir kategorisinden bütün ürünlerin fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Kullanımı son derece kolay olan bu kürlerin, Dermatoloji profesör Meral Şaşoğlu’nun özel kompleks formülleriyle üretilmiş olması önemli. Siz de hemen bu özel ürünlere sahip olmak için bizimle iletişime geçin!

FOLIXIR SERUM HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Hakkında admin

Buna da bak!

Organix Awapuhi Ginger Şampuan Yorumları

İnternet üzerinden bir ürün almak isteyen bazı müşteriler için önemli şeylerden birisi, o ürünle alakalı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.