Son Ürünler
Anasayfa / Saç Ürünleri / Folixir Serum

Folixir Serum

Folixir ürünlerine Botanik Ecza mağazasından ulaşabilirsiniz!

Dermatoloji uzmanı Prof. Dr. Meral Şaşoğlu’nun özel formülleriyle geliştirilmiş nanoteknolojik ürünler oldukça revaçta. Dr. Meral’s Elixir® olarak adlandırdığı kişisel bakım serisinde kullanılan yüksek teknoloji, bilimsellik ve doğallık öne plana çıkıyor.

Folixir Kirpik Serumu, Folixir Kaş Serumu ve saç problemlerini karşı geliştirilen serum bu nanoteknolojik ürünlerden bazıları. Saç, kirpik ve kaş problemleri için üretilmiş serumlar, Dermatoloji profesörü Meral Şaşoğlu garantisi sunuyor.

Folixir Kirpik Serumu, içerisinde Dr.Meral’s elixir No 27 Herbal Novasome complex adlı özel bir formül barındırıyor. Ayrıca Water (Aqua), Linoleic acid, Gamma Linolenic acid, Oleic acid, Propylene glycol, Glycerine, Vitis vinifera (Grape seed) extract (Procyanidin oligomers), L-Arginine, Phenoxyethanol (and) Ethylhexylglycerin Niacinamide (Vitamin B3), Panthenol (Provitamin B5), Panax ginseng extract, Epigallocatechin Gallate (EGCG) ,Soy isoflavones extract, Beta-sitosterol, Pyridoxine hydrochloride (Vitamin B6), Zinc sulfate gibi maddeleri barındırıyor.

Folixir Kaş Serumu ise Dr.Meral’s elixir No 28 Herbal Novasome complex adlı özel bir formülle üretilmiş.

Dr. Meral’s Elixir® No 23 Herbal Novasome® Complex formülü ile üretilen Folixir Saç Serumu en çok ilgi gösterilen ürün diyebiliriz. Sitemizde Folixir serum nasıl kullanılır, folixir serum kullananlar, folixir serum fiyatları, folixir serum yorumları gibi konuları ziyaret edebilirsiniz.

Bütün Folixir ürünlerine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

folixir serum

Hakkında admin

Buna da bak!

Organix Awapuhi Ginger Şampuan Yorumları

İnternet üzerinden bir ürün almak isteyen bazı müşteriler için önemli şeylerden birisi, o ürünle alakalı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.