Son Ürünler
Anasayfa / Spor Ürünleri / Funny Jumps Zıplayan Ayakkabı Özellikleri

Funny Jumps Zıplayan Ayakkabı Özellikleri

Funny Jumps size benzersiz fiziksel aktivite ve spor yapma imkanı sunuyor. Kalori yakmak ve vücut duruşunuzu düzeltmenize yardımcı olabilecek bir ürün: Zıplayan Ayakkabı

Zıplayan ayakkabıyı araştıran kullanıcı adaylarının merak ettiği konulardan birisi de bu ürünün ne gibi özellikleri olduğu konusudur. Ayakkabı altına özel olarak yerleştirilen yaylı sistemi yardımıyla size hem spor hem de eğlence imkanı sunan zıplayan ayakkabının özellikleri bu yazımızda.

Funny Jumps, yapısı itibariyle de etkili kullanım imkanı sunmaktadır. Zıplayan ayakkabı, son zamanlarda popüler bir akıma dönüşerek, genç yaşlı herkesin ilgisini çekmeyi başardı.

İşte bu ürünün özellikleri:

Ayakkabı altına yerleştirilmiş yaylı bir yapıya, bir nevi amörtüsöre sahip. Bu yaylı yapı sizi zemine her bastığınızda yukarı doğru fırlatarak hareket etme imkanı verir. 36-43 numaraları arasında büyüklük çeşidine sahiptir. Renk olarak da zengin bir portfolyosu vardır.

Hemen sipariş etmek için 444 4 996 numaralı telefonu aramanız ya da www.botanikecza.com adresine girerek -indirimden de faydalanarak- sipariş etmeniz yeterli! Sipariş ettiğiniz ürün aynı gün kargoya verilir ve ertesi gün elinizde olur!

ZIPLAYAN AYAKKABI HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Hakkında admin

Buna da bak!

Funny Jumps Zıplayan Ayakkabı Satın Al

Funny Jumps yani bilinen diğer adıylaZıplayan Ayakkabı, spor yapmak ve neticesinde vücutta oluşan fiziksel aktivite ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.